Happy Jumper – Park trampolin Zabrze

ul. Plutonowego Ryszarda Szkubacza 1, Zabrze

Wejście do parku trampolin dla 2 osób w Happy Jumper Zabrze (do -38%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code DUO20. Ends 5.12.
Użyj kodu
Ponad 90 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wejście do parku trampolin to sposób na dobrą zabawę i aktywne spędzanie czasu wolnego we dwoje

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Gabriela
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 8, 2022
Super

O tej ofercie

Szczegóły:

  • dni i godziny korzystania z grouponu: od pon. do pt. oraz w weekendy
  • czas trwania pojedynczego wejścia: 65 min
  • atrakcje znajdujące się w obiekcie: trampoliny, ścianki, basen z gąbkami, gladiator, cardio wall
  • godziny otwarcia można sprawdzić www.happyjumper.pl

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Przed przyjściem należy zapoznać się z kalendarzem rezerwacji (https://happyjumper.pl/dostepne-terminy) i sprawdzić telefonicznie, czy w parku są wolne miejsca (tel. 733 799 917). Obowiązkowe skarpetki antypoślizgowe (możliwość zakupu na miejscu, zgodnie z cennikiem). Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Happy Jumper – Park trampolin Zabrze

Rozrywka na skocznym poziomie – Happy Jumper to miejsce, w którym każdy może poczuć się jak dziecko. Zarówno ci najmłodsi, jak i dorośli mają tutaj szansę realizować swoje zakręcone pomysły i w dowolnych akrobacjach unosić się nad powierzchnią ziemi. Obiekt składa się z kilku stref o różnorodnym przeznaczeniu i charakterze.

W strefie basketu można poczuć się jak gwiazdy światowej koszykówki, w strefie siatkówki trampoliny pozwolą zaś nadać grze w siatkówkę nowego odlotowego charakteru. Dla tych, którzy chcą ćwiczyć swoje powietrzne ewolucje, powstał basen z gąbkami, w którym każda próba ma swój miękki finał. JumpWorld to także wysoka dbałość o bezpieczeństwo i komfort uczestników – wszystkie strefy znajdują się pod nadzorem wykwalifikowanej kadry pracowników, która dba o właściwy przebieg zabawy.