Brak nowych powiadomień

GTLUX Katowice

39.99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na usuwanie rys oraz korektę reflektorów i więcej w GTLUX Katowice

Oferta niedługo się kończy!
Do -86%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalistyczna usługa, która może wpłynąć na poprawę wyglądu lakieru auta

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • konieczność pozostawienia samochodu: tak, na maks. 1 dzień
  • oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Standardowe ceny usług: usuwanie rys do 50% – 450-700 zł, do 70% – 600-1000 zł, do 90% – 1000-1600 zł, korekta reflektorów – 50-100 zł/szt.  
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 695 412 504 lub 697 007 333 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

GTLUX Katowice

Główną specjalizacją serwisu jest usługa mycia parowego, z możliwością dojazdu do klienta. Oferta dotyczy zarówno czyszczenia auta z zewnątrz, jak i wewnątrz, co może wpłynąć na jakość i komfort jazdy. Dodatkowo, klienci mogą zdecydować się na usługę renowacji lakieru, nałożenia powłoki hydrofobowej, impregnacji tapicerki skórzanej i więcej. Wszystkie usługi przeprowadzane są z użyciem wysokiej jakości środków chemicznych i kosmetyków.

GTLUX Katowice

Czyszczenie auta, Mycie auta
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.