Brak nowych powiadomień

Pożegnanie zimy: Karnety na stok lub wstęp na lodowisko od 12,50 zł w Ośrodku Narciarskim Szwajcaria Bałtowska

Bałtów

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Okazja by pod okiem doświadczonych instruktorów podnieść swoje umiejętności jazdy na nartach, łyżwach lub snowboardzie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • naśnieżanie stoku: sztuczne/naturalne: sztuczne
  • miejsce parkingowe przy stoku: tak
  • wypożyczenie sprzętu: tak
  • liczba i długość tras: 5 tras o łącznej długości 2 500 metrów. 4-osobowa kolejka linowa krzesełkowa może przewieźć około 2 400 osób w ciągu godziny natomiast dwa nowoczesne wyciągi orczykowe 1 500 osób na godzinę
  • wysokość stoku: 148 m - 218 m
  • dodatkowe opłaty za kartę/karnet:: nie
  • hotel/pub/restauracja w pobliżu: tak
  • oświetlenie stoku: tak
  • powierzchnia lodowiska: 600 m2 (naturalne lodowisko, które dzięki wysokiej jakości systemom chłodzącym taflę jest odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne – dostępne jest nawet przy temperaturze +20 stopni C

Dodatkowe informacje:Warto wiedzieć

Rezerwacja nie jest wymagana. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Zakup grouponu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu organizatora oraz obowiązkiem podpisania oświadczenia dostępnego na stronie oferty oraz w opisie oferty. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia sezonu z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. Groupony sprzedawane przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Realizacja kuponów na lodowisko obowiązuje od pon. do pt. Realizacja kuponów wioska św Mikołaja możliwa w weekendy. Realizacja kuponów na stok obowiązuje od pon. do pt. Groupon ważny do 31/03/2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Szwajcaria Bałtowska

Położony w Bałtowie ośrodek narciarski oferuje bogaty wybór atrakcji dla miłośników sportów zimowych. Na terenie Szwajcarii Bałtowskiej działa stok z 5 trasami (o łącznej długości 2,5 km), kolejką liniową oraz wyciągiem orczykowym. Dodatkowo, goście mogą aktywnie spędzić czas na tafli krytego lodowiska o powierzchni 600 m2. Najmłodsi, wraz z towarzystem rodziców mogą odwiedzić również Wioskę Świętego Mikołaja, która udzieli odpowiedzi na temat pochodzenia Świętego Mikołaja, jego wartości i wiele więcej.