Art Time

Gdańsk

Wybierz opcję

Wyróżniki

Spektakl francuskiego scenarzysty i reżysera zaliczany jest do jednych z najlepszych komedii teatralnych na świecie

O tej ofercie

Groupon Bilety: Wydarzenia, Koncerty, Spektakle

Oferta

  • Bilet na spektakl „Kolacja dla głupca”
  • Kiedy: 20.02.2021 o godz. 16:00 i 19:00
  • Gdzie: Scena Teatralna NOT w Gdańsku, ul. Rajska 6

„Kolacja dla głupca”

Główny bohater spektaklu jest bogatym wydawcą bestsellerów, który cyklicznie urządza turniej nazywany „kolacją dla głupca”. Uczestnicy mają za zadanie przyprowadzić na ową kolację największego nieudacznika. Bohater na jedną z kolacji przyprowadza wyjątkowo nierozgarniętego księgowego, jednak wygrana oddala się od niego po tym, jak wypada mu dysk, co jest początkiem lawiny nieszczęść i kłopotów.

  • czas trwania spektaklu: 2 godz. z przerwą
  • autor: Francis Veber
  • wykonanie: Bałtycki Teatr Dramatyczny - Koszalin
  • reżyseria: Zdzisław Derebecki
  • obsada: Adrianna Jendroszek, Dominika Mrozowska, Małgorzata Wiercioch, Bartosz Budny, Wojciech Kowalski, Piotr Krótki, Adam Lisewski

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon nie jest biletem. Po zakupie należy wymienić groupon na bilet drogą mailową: bilety@arttime.pl. O wyborze miejsc w ramach wybranego sektora decyduje kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości jej zmiany ani odwołania. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 730 797 345.
3. Po przybyciu pokaż otrzymany bilet.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.



Jeśli wydarzenie zostanie anulowane z powodu zdarzenia pozostającego poza kontrolą partnera (w tym wszelkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia), Groupon zwróci Ci pieniądze, które zapłaciłeś za kupon. Jeśli wydarzenie zostanie przełożone, Groupon zwróci Ci pieniądze tylko wtedy, gdy poprosisz o zwrot pieniędzy.

Art Time

Firma zajmuje się organizacją wydarzeń kulturalnych na terenie Trójmiasta. W swojej ofercie ma spektakle komediowe i musicalowe.