Brak nowych powiadomień

Garaż Braci M

Ozonowanie klimatyzacji (39,99 zł) z serwisem i nabiciem czynnika (od 69,99 zł) w Garażu Braci M w Katowicach

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Usługi poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy, a także pozwalają pozbyć się groźnych dla zdrowia drobnoustrojów

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • czynnik: r134a
 • serwis klimatyzacji obejmuje:
  • sprawdzenie sprężarki, kompresora,
  • sprawdzenie skuteczności chłodzenia układu,
  • sprawdzenie poziomu ilości czynnika chłodzącego oraz oleju PAG (lub oleju dedykowanego do samochodów elektrycznych/hybrydowych - w zależności od typu napędu),
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • sprawdzenie skraplacza,

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Samochód musi posiadać sprawną instalację klimatyzacyjną. Oferta dotyczy tylko i wyłącznie samochodów z czynnikiem R134.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Auto musi być w pełni sprawne. W przypadku wątpliwości gdy klimatyzacja w aucie nie chłodzi, wymagane jest sprawdzenie ilości czynnika. W przypadku gdy wartość czynnika jest równa 0 lub niska wymagana jest próba szczelności azotem, koszt usługi to 40 zł. W przypadku gdy układ okaże się nieszczelny, wymagana jest dalsza diagnostyka płatna dodatkowo na podstawie której zostanie dokonana wycena naprawy. W przypadku szczelnego układu będzie on bezpiecznie napełniony czynnikiem zgodnie z ofertą Groupon, każde kolejne 100 g czynnika płatne 35 zł na miejscu. Dojazd od ul. Górniczej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 511 44 85 86.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Garaż Braci M

Stworzony z pasji do motoryzacji serwis, jest miejscem, w którym kompleksowo można zadbać o stan swojego pojazdu. Pracujący tutaj specjaliści oferują usługi z zakresu mechaniki i elektroniki samochodowej, instalacji oraz serwisu LPG czy też usługi poprawiające działanie klimatyzacji. Oprócz tego, klienci mogą zlecić przeprowadzenie diagnostyki komputerowej, dzięki której wykryte zostaną potencjalne błędy i usterki.

Garaż Braci M

Serwis auta, Naprawa samochodów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.