Brak nowych powiadomień

Gabinet medycyny estetycznej Ladymed

Liftingujący zastrzyk z osocza: 59 zł za groupon wart 600 zł i więcej opcji w Ladymed

Oferta niedługo się kończy!
Do -91%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Lifting wampirzy wygładzi skórę wybranej partii ciała: wykorzystanie osocza to naturalna metoda odmładzania

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Lifting wampirzy (liftingujący zastrzyk z osocza):

  • 59 zł za groupon wart 600 zł na zabieg (1 partia ciała),
  • 79 zł za groupon wart 900 zł na na zabieg (2 partie ciała).

Po zakupie grouponu zniżkowego należy dopłacić w salonie różnicę do pełnej wartości usługi.
DLa klientek które wykupiły ofertę dodatkowo -30 % na zabieg z użyciem botoksu lub wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym StylAge.
Znieczulenie dodatkowo płatne 40 PLN

Partie ciała do wyboru: 

  • twarz 
  • szyja 
  • dekolt 
  • dłonie

W pierwszej kolejności lekarz pobiera od Pacjenta próbkę krwi z żyły, umieszcza ją w specjalnych próbówkach. W dalszej kolejności są one poddawane wirowaniu. Ma to na celu oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osoczabogatego w płytki krwi. W taki sposób pozyskiwane jest właśnie osocze bogatopłytkowe, które może zostać wstrzyknięte w celu stymulacji procesów naprawczych. Przyczynia się do wymuszenia na organizmie Pacjenta regeneracji uszkodzonych lub chorych tkanek, a także do stymulacji odnowy skóry. Kiedy można skorzystać z zabiegu? Ten rodzaj terapii stosowany jest w ortopedii regeneracyjnej w celu naprawy uszkodzonych ścięgien, mięśni, więzadeł, chrząstki, kości. Substancja jest poddawana metodą iniekcji, podobnie jak w zabiegu mezoterapii. Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest także w medycynie estetycznej, w: mezoterapii regeneracji anti-aging redukcji zmarszczek W moim gabinecie stosuję preparaty firmy Regeners i Croma. Z uwagi na fakt, że osoczebogatopłytkowe jest preparatem własnym Pacjenta ryzyko alergii, nietolerancji, czy reakcji immunologicznych jest bliskie zera.

Dodatkowe informacje:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz

Ladymed Gabinet Medycyny Estetycznej

Pieczę nad przywracaniem młodego wyglądu w Ladymed sprawuje członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, lekarz medycyny, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Dlatego też korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej i kosmetologii przebiega tu bez obaw, w komfortowej, pełnej zaufania atmosferze.

W ofercie znaleźć można m.in. wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym i toksyną botulinową, modelowanie kształtu ust, mezoterapię igłową i mikroigłową, w tym mezoterapię skóry głowy, peelingi medyczne oraz zabiegi dla mężczyzn, jak np. leczenie łysienia czy nadpotliwości.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić w salonie. DLa klientek które wykupiły ofertę dodatkowo -30 % na zabieg z użyciem botoksu lub wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym StylAge.
Konieczna rezerwacja tel. 517 513 512. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Gabinet medycyny estetycznej Ladymed

Gabinet medycyny estetycznej Ladymed

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.