Gabinet medycyny estetycznej Ladymed

Wesele 25, Kraków

Liftingujący zastrzyk z osocza: 59 zł za groupon wart 600 zł i więcej opcji w Ladymed

Wybierz opcję

Wyróżniki

Lifting wampirzy wygładzi skórę wybranej partii ciała: wykorzystanie osocza to naturalna metoda odmładzania

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
2 Oceny2 reviews
listopad 15, 2019
Polecam serdecznie pania Aleksandre,jest przemiłą osobą i jak najbardziej profesjonalną,zabieg odbywa sie w zacisznym i komfortowym gabinecie,byłam juz dwa razy i bede wracac.Zapraszam serdecznie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Lifting wampirzy (liftingujący zastrzyk z osocza):

  • 59 zł za groupon wart 600 zł na zabieg (1 partia ciała),
  • 79 zł za groupon wart 900 zł na na zabieg (2 partie ciała).

Po zakupie grouponu zniżkowego należy dopłacić w salonie różnicę do pełnej wartości usługi.
DLa klientek które wykupiły ofertę dodatkowo -30 % na zabieg z użyciem botoksu lub wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym StylAge.
Znieczulenie dodatkowo płatne 40 PLN

Partie ciała do wyboru: 

  • twarz 
  • szyja 
  • dekolt 
  • dłonie

W pierwszej kolejności lekarz pobiera od Pacjenta próbkę krwi z żyły, umieszcza ją w specjalnych próbówkach. W dalszej kolejności są one poddawane wirowaniu. Ma to na celu oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osoczabogatego w płytki krwi. W taki sposób pozyskiwane jest właśnie osocze bogatopłytkowe, które może zostać wstrzyknięte w celu stymulacji procesów naprawczych. Przyczynia się do wymuszenia na organizmie Pacjenta regeneracji uszkodzonych lub chorych tkanek, a także do stymulacji odnowy skóry. Kiedy można skorzystać z zabiegu? Ten rodzaj terapii stosowany jest w ortopedii regeneracyjnej w celu naprawy uszkodzonych ścięgien, mięśni, więzadeł, chrząstki, kości. Substancja jest poddawana metodą iniekcji, podobnie jak w zabiegu mezoterapii. Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest także w medycynie estetycznej, w: mezoterapii regeneracji anti-aging redukcji zmarszczek W moim gabinecie stosuję preparaty firmy Regeners i Croma. Z uwagi na fakt, że osoczebogatopłytkowe jest preparatem własnym Pacjenta ryzyko alergii, nietolerancji, czy reakcji immunologicznych jest bliskie zera.

Dodatkowe informacje:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz

Ladymed Gabinet Medycyny Estetycznej

Pieczę nad przywracaniem młodego wyglądu w Ladymed sprawuje członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, lekarz medycyny, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Dlatego też korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej i kosmetologii przebiega tu bez obaw, w komfortowej, pełnej zaufania atmosferze.

W ofercie znaleźć można m.in. wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym i toksyną botulinową, modelowanie kształtu ust, mezoterapię igłową i mikroigłową, w tym mezoterapię skóry głowy, peelingi medyczne oraz zabiegi dla mężczyzn, jak np. leczenie łysienia czy nadpotliwości.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić w salonie. DLa klientek które wykupiły ofertę dodatkowo -30 % na zabieg z użyciem botoksu lub wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym StylAge.
Konieczna rezerwacja tel. 517 513 512. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Gabinet medycyny estetycznej Ladymed