zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TAJEMNICA. Dziś koniec.

Gabinet Masażu Medycznego i Relaksacyjnego

Grochowska 22, Poznań

Godzinny masaż do wyboru za 99,99 zł w Gabinecie Masażu Medycznego i Relaksacyjnego

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na intensywne odprężenie i relaks, uelastycznienie skóry, poprawę ukrwienia i krążenia, redukcję cellulitu, rozluźnienie mięśni

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Joanna
1 Oceny1 reviews
październik 28, 2021
Polecam jak najbardziej. Masaż wykonany profesjonalnie, z zaangażowaniem oraz dopasowany indywidualne do potrzeby klienta. : )
A
Agnieszka
3 Oceny1 reviews
październik 19, 2021
Pełen profesjonalizm. Spokojnie polecam.
P
Paula
2 Oceny2 reviews
wrzesień 2, 2021
Polecam - bardzo profesjonalne podejście, sympatyczna atmosfera. Wyszłam z gabinetu przyjemnie zmęczona i rozluźniona. Wrócę :)
replied
View Comment +
A
Aleksandra
4 Oceny1 reviews
sierpień 19, 2021
Polecam
replied
View Comment +
M
Mateusz
3 Oceny1 reviews
lipiec 26, 2021
Serdecznie wszystkim polecam. Masaż był wykonany z największą starannością, od razu czuć, że Pan Sebastian jest profesjonalistą. Atmosfera bardzo przyjemna, na pewno wrócę do salonu i będę polecać :)
replied
View Comment +
G
Guest
3 Oceny3 reviews
marzec 11, 2021
Bardzo profesjonalny masaż. Polecam
replied
View Comment +
A
Alicjatop reviewer
9 Oceny6 reviews
marzec 5, 2021
Bardzo profesjonalne miejsce
replied
View Comment +
M
Magdalena
1 Oceny1 reviews
marzec 1, 2021
Pan Sebastian jest profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem, co "czuć" przy masażu. Bardzo sympatyczna atmosfera, nie czuć skrępowania, co dla mnie jest bardzo ważne. Od razu zapisałam się na następną wizytę :)
replied
View Comment +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 1 godz.
  • dostępne masaże:
  • przeciwwskazania do zabiegu: gorączka, choroby zakaźne i stany zapalne skóry, otwarte rany, stan tuż po operacjach, chemioterapii i radioterapii, ciąża, menstruacja, skłonność do powstawania skrzepów krwi, żylaki kończyn dolnych, 3. i 4. stadium choroby Buergera, daleko posunięta miażdżyca, choroby serca
  • na zabieg należy przyjść z 5-10-minutowym wyprzedzeniem.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 897 092. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Zmiana lub odwołanie rezerwacji e-mail: gabinet.masazu.sebastian@gmail.com lub SMS: 507 897 092 z min. 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas trwania zabiegów gabinet jest zamknięty. Na terenie gabinetu obowiązuje bezwzględny zakaz używania telefonów komórkowych. Gabinet jest strefą ciszy. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gabinet Masażu Medycznego i Relaksacyjnego

Tym, którzy szukają relaksu i ulgi, gabinet oferuje liczne masaże relaksacyjne (dla ciała i duszy) na podgrzewanym stole, medyczne, klasyczne, a przy okazji pielęgnujące. W ofercie są również zabiegi terapeutyczne, m.in. stretching, kinesiology taping czy PIR. Kuracje dostosowane są do indywidualnych potrzeb gości na podstawie wnikliwej diagnostyki, by osiągnąć możliwie najlepsze efekty.