zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SUPER25. Jutro koniec.

Gabinet Kosmetyczny Vena

Ciasna 5a, Gdańsk

Stylizacja brwi henną pudrową Mayamy w gabinecie kosmetyczny Venam

Wybierz opcję

Wyróżniki

Metoda farbowania brwi pozwoli podkreślić spojrzenie, nadać brwiom odpowiedni kształt i rozwiązać problem codziennego makijażu oczu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Katarzyna
6 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 4, 2021
Profesjonalna i miła obsługa. Polecam🙂
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 3, 2021
Super zadowolona - Polecam :)
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 28, 2021
Jestem bardzo zadowolona ;)
A
Aleksandra
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 28, 2021
Polecam;) Dokładnie i starannie ;)
M
Mariola
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 15, 2021
jestem bardzo zadowolona
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: stylizacja brwi
  • metoda stylizacji: henna pudrowa
  • czas trwania: ok. 60 minut
  • oferta kierowana dla kobiet i mężczyzn.

Stylizacja brwi obejmuje:

  • regulację
  • dobór kształtu
  • modelowanie
  • nadanie koloru brwi farbką
  • odżywianie olejkiem

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający grouponu. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 165 440. Oferta kierowana do kobiet i mężczyzn. Dodatkowo na życzenie klienta może być wykonana laminacja brwi w cenie promocyjnej (do uzgodnienia z klientem) - płatne w salonie. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Gabinet Kosmetyczny Vena

O urodę można dbać na wiele sposobów, jednym z nich jest wizyta w gabinecie Vena, gdzie dyplomowana kosmetyczka pomaga w indywidualnym doborze zabiegów pielęgnacyjnych.

W codziennym pośpiechu, gdy liczy się każdą minutę, można nie tracić czasu na robienie i zmywanie makijażu. Makijaż permanentny jest wybawieniem dzisiejszych aktywnych kobiet, które cały dzień i w każdej sytuacji zawsze chcą być perfekcyjne. Makijaż ten jest rodzajem płytszego tatuażu, który polega na wprowadzeniu barwnika w naskórek za pomocą specjalnego urządzenia ze sterylną jednorazową igłą. Ponieważ naskórek ma naturalną zdolność do złuszczania się i regeneracji, po pewnym czasie makijaż zanika. W zależności od wybranej metody, nasycenia koloru barwnika, a także typu skóry i jej osobniczych cech, makijaż permanentny utrzymuje się ok. 2-5 lat. Najwyżej cenionym przez kobiety jest makijaż brwi i oprawy oczu, odpowiednio dobrany do kształtu twarzy, a także kolorytu cery, daje możliwości korekty i podkreślenia urody.