zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem LATO. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

Fit Me

Catering dietetyczny: 3 dni diety 2500, 3000 lub 3500 kcal za 146,99 zł i więcej opcji w Fit Me

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wysokokaloryczna dieta, przeznaczona dla m.in. osób czynnie uprawiających sport

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Agnieszka
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
maj 15, 2021
Posiłki przede wszystkim bardzo mocno doprawione, większość warzyw/sałatek w zalewie z octu. Dzień po świętach Wielkanocnych nie pojawiła się w ogóle dostawa- wykupując opcję cateringu na konkretne dni, klient jest pewny dostarczenia a tu taka niemiła niespodzianka. Próba dodzwonienia się do firmy jest nierealna. Nie przedłużyłam i nie polecam.
M
Monika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 9, 2021
Jestem po pierwszych dwóch dnia- paczki czekały pod drzwiami tak jak prosiłam :) W ciągu tych dwóch dni nie było dania którego nie mogłam nie zjeść,a zdecydowaną większość zjadłam ze smakiem. Polecam!

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • dieta: standardowa
  • kaloryczność: 2500, 3000, 3500 kcal
  • czas trwania: od 3 do 30 dni
  • dostawa: na terenie Warszawy
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • mozliwość dowozu w weekendy: tak
  • omówienie diety:
    • 2500, 3000, 3500 kcal – dieta wysokokaloryczna, zalecana przy wzmożonym wysiłku fizycznym. Przeznaczona dla osób chcących zwiększyć swoja masę mięśniową.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: dostawa na terenie Warszawy. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 946 925 wraz z przesłaniem grouponu w formacie PDF na adres: biuro.fitme@o2.pl i podaniem danych do zamówienia (kod zabezpieczający, imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin i godz. dostaw, kod do domofonu). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Fit Me

Z pasji do zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej powstała firma cateringowa, która oferuje swoim klientom rozmaite, odpowiednio zbliansowane diety. Wyspecjalizowana kadra specjalistów dba o wysoką jakość przygotowywanych posiłków, dlatego też produkty do ich wytworzenia pochodzą od lokalnych dostawców. Oferta firmy Fit Me to m.in. dieta wegetariańska, wegańska, sportowa, standardowa, sokowa.