Wyzwolenia 24, Władysławowo

Kurs OWD (od 799,99 zł) z opcją 4-dniowych wczasów nurkowych (od 999,99 zł) z Expedition Dive Team

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs OWD zapozna uczestnika z podstawami nurkowania oraz wykorzystywanym sprzętem

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • zajęcia rozpoczynają się od wprowadzenia teoretycznego, które zaznajomi uczestnika z podstawowymi zagadnieniami i sprzętem nurkowym
  • w programie także zajęcia praktyczne, które najpierw odbywają się na basenie, a później na wodach otwartych
  • kursanci będą uczyć się nurkowania podczas wyjazdów nad jeziora Kaszub Północnych lub Zatokę Pucką
  • w przypadku opcji na wczasy nurkowe można korzystać z sali telewizyjnej i miejsc do grillowania

Warunki

Groupon ważny do 30.09.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja grouponu obowiązuje od maja do września 2019 i uzależniona jest od temperatury wody – do ustalenia z organizatorem.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowo płatne materiały: książka OWD, Międzynarodowy Certyfikat, Log Book (350 zł, uiszczane na miejscu). Dopłata do pełnej wartości zakwaterowania 50 zł/os. uiszczana na miejscu. Realizacja grouponów w następujące dni: każdy poniedziałek-czwartek i czwartek-niedziela.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 206 555 lub mailowo biuro@dive-team.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego w ciągu 2 tygodni od daty zakupu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Expedition Dive Team

Błażej Bączek i Tomasz Lesner wraz z ekipą pokazują przyszłym nurkom podwodny świat. Organizują kursy dla dzieci, początkujących i zaawansowanych, a także kursy specjalistyczne. Kursanci mogą nurkować w Bałtyku, Zatoce Gdańskiej i Puckiej, a także w kaszubskich jeziorach. Prócz tego można się z nimi wybrać na ekspedycję w atrakcyjne miejsca nurkowe na świecie, zwiedzać wraki Morza Czerwonego i połączyć nurkowanie z wakacjami np. w Dahab w Egipcie.