Esthetic Karolina Błąd

Oskara Kolberga 1A, Wrocław

Botoks na włosy (od 94,99 zł) lub prostowanie keratynowe (od 189,99 zł) w Esthetic Karolina Błąd

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WEEKEND. Termin: 5.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na dogłębne odżywienie, wygładzenie i regenerację nawet bardzo zniszczonych, trudnych do ułożenia włosów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marcin
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 21, 2022
Niestety ale zdecydowanie nie polecam , pani Karolina odmówiła mi realizacji grouponu tłumaczac, że mam zbyt gęste włosy i jej się nie opłaca wykonanie zabiegu mimo, że w zakupionym przeze mnie grouponie nie było wspomiane jakiej gęstości włosów groupon dotyczy.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Agnieszka
6 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 24, 2022
Jestem bardzo zadowolona z botoksu. Włosy są lśniące i nie puszą się. Polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: botoks na włosy lub keratynowe prostowanie
  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: krótkich, średnich lub długich (zgodnie z miarką)

Keratynowe prostowanie to zaawansowana metoda mająca na celu wygładzenie, odżywienie oraz pełną regenerację struktury włosa. Zabieg mogą wykonywać osoby, które maja włosy farbowane, rozjaśnianie, zniszczone, przesuszone, ze skłonnością do puszenia się i trudne do ułożenia. Włosy można umyć od razu po zabiegu, a efekt utrzymuje się około 3-6 miesięcy.

Botoks to sposób na odżywienie włosów, również farbowanych, dzięki wykorzystaniu naturalnych składników. Głównym celem zabiegu jest odbudowa suchych i zniszczonych włosów oraz nadanie im połysku. Zabieg pomaga również nawilżyć włosy oraz chroni przed promieniami UV. Włosy można umyć od razu po zabiegu, a efekt utrzymuje się około 2-3 miesiące.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 882 194 715. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Esthetic Karolina Błąd

Zlokalizowany we Wrocławiu salon to miejsce, w którym można odpocząć od codziennych obowiązków, a przy okazji zadbać o piękniejszy wygląd. Pracujący tutaj personel może pochwalić się licznymi certyfikatami i dużym doświadczeniem oraz dba o indywidualne podejście do każdego klienta. Specjalnością Esthetic są zabiegi pielęgnujące włosy (np. botoks, keratynowe prostowanie, nanoplastia) i kosmetologiczne.