Esthe Dent

Grójecka 214/U-9, Warszawa

Pakiet stomatologiczny ze skalingiem, polerowanie i więcej od 99,99 zł w EstheDent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów przywracających zębom naturalną biel i chroniących przed próchnicą pozwoli zadbać o piękniejszy uśmiech

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Michał
34 Oceny20 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
maj 26, 2022
Zabieg wyszedł bardzo dobrze i jestem z niego zadowolony natomiast.... Trzeba było dokupić piaskowanie, które kosztuje 1,5x tyle co sam groupon czyli 150 zł. Łącznie wtedy zabieg wychodzi ponad 250 zł, co w mojej ocenie jest za dużo. Warto zwrócić uwagę, że inne oferty mają piaskowanie w cenie i łączny koszt jest dużo mniejszy. Reasumując, zabieg wykonany prawidłowo w cenie mocno zawyżonej.
A
Aneta
5 Oceny4 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 10, 2021
Byłam nie raz na usunięciu kamienia i zawsze starano mi się wyczyścić przestrzenie między zębowe ale tutaj Pani higienistka tylko nastawiona na dokupienie za 150 zł piaskowania bo inaczej się nie da, a gdziekolwiek nie byłam to się jakoś dało. Rozumiem żeby usunąć osad to trzeba piaskowania, ale Pani higienistka nawet się nie starała. Nie polecam. Porazka
M
Magdalena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Wszystko ok, kamień ściągnięty starannie, miła atmosfera, czas oczekiwania na zabieg około tygodnia
I
Iwona
6 Oceny4 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 20, 2021
Bardzo szybko i niedokładnie.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 8, 2021
Z kliniki korzystam od 2 lat. Zawsze jestem zadowolona. A po dzisiejszej wizycie - pakiet higienizacyjny pod wielkim wrażeniem Pani wykonującej zabieg Bardzo sympatyczna a przede wszystkim dokładna Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna

Pakiet stomatologiczny obejmuje:

  • skaling
  • polerowanie
  • fluoryzację
  • przegląd jamy ustnej
  • plan leczenia

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. .222-991-550. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. W dniach 01-31.07.2021 brak możliwości realizacji grouponu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

EstheDent

Nowoczesny gabinet swoim pacjentom proponuje zabiegi stomatologiczne oraz z zakresu medycyny estetycznej. Pracujący tu lekarze z zamiłowaniem i pasją podchodzą do każdego zadania, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje za sprawą uczestnictwa w licznych kursach i konferencjach. Nowoczesne wyposażenie, a także wysokie standardy gwarantują profesjonalne i szybkie wykonanie zabiegu. Zatem oprócz wybielania zębów i przeglądu stomatologicznego ten autoryzowany gabinet Biomet 3I wykonuje także leczenie kanałowe oraz zachowawcze na najwyższym poziomie.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.