zamknij
Wyprzedaż!

Grójecka 214/U-9, Warszawa

Pakiet stomatologiczny ze skalingiem, polerowanie i więcej od 99,99 zł w EstheDent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów przywracających zębom naturalną biel i chroniących przed próchnicą pozwoli zadbać o piękniejszy uśmiech

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
wrzesień 8, 2021
Z kliniki korzystam od 2 lat. Zawsze jestem zadowolona. A po dzisiejszej wizycie - pakiet higienizacyjny pod wielkim wrażeniem Pani wykonującej zabieg Bardzo sympatyczna a przede wszystkim dokładna Polecam
T
Tamaratop reviewer helpful reviewer
6 Oceny5 reviews
wrzesień 1, 2021
Pani Żaneta przemiła, dokładna i delikatna. czegóż więcej chcieć. Szczerze polecam !
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna

Pakiet stomatologiczny obejmuje:

  • skaling
  • polerowanie
  • fluoryzację
  • przegląd jamy ustnej
  • plan leczenia

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. .222-991-550. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. W dniach 01-31.07.2021 brak możliwości realizacji grouponu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

EstheDent

Nowoczesny gabinet swoim pacjentom proponuje zabiegi stomatologiczne oraz z zakresu medycyny estetycznej. Pracujący tu lekarze z zamiłowaniem i pasją podchodzą do każdego zadania, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje za sprawą uczestnictwa w licznych kursach i konferencjach. Nowoczesne wyposażenie, a także wysokie standardy gwarantują profesjonalne i szybkie wykonanie zabiegu. Zatem oprócz wybielania zębów i przeglądu stomatologicznego ten autoryzowany gabinet Biomet 3I wykonuje także leczenie kanałowe oraz zachowawcze na najwyższym poziomie.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.