EKOKUCHNIA - Catering Dietetyczny

Janowicka 137A, Janowice

Wybrany ekologiczny catering dietetyczny od 215 zł w Ekokuchnia - Catering Dietetyczny (do -32%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wyboru catering bezglutenowy lub dieta „sportowa” 2000 kcal - ekologiczne i racjonalnie zbilansowane posiłki

O tej ofercie

Wybierz 1 z 7 opcji

Catering dietetyczny w wersji bezglutenowej lub 2000 kcal:

  • 215 zł zamiast 315 zł za catering dietetyczny z dowozem na 5 dni dla 1 osoby,
  • 425 zł zamiast 620 zł za catering dietetyczny z dowozem na 10 dni dla 1 osoby,
  • 635 zł zamiast 930 zł za catering dietetyczny z dowozem na 15 dni dla 1 osoby,
  • 839 zł zamiast 1200 zł za catering dietetyczny z dowozem na 20 dni dla 1 osoby,
  • 1259 zł zamiast 1800 zł za catering dietetyczny z dowozem na 30 dni dla 1 osoby,
  • 839 zł zamiast 1240 zł za catering dietetyczny z dowozem na 10 dni dla 2 osób,
  • 1665 zł zamiast 2400 zł za catering dietetyczny z dowozem na 20 dni dla 2 osób.

Catering bezglutenowy:

Dostarczane posiłki pozbawione są glutenu, w tym przede wszystkim zboża - żyta, pszenicy, jęczmienia, owsa. Starannie wybrane produkty dostarczą niezbędnych węglowodanów oraz minerałów takich jak żelazo, cynk, foliany i błonnik, których często brakuje przy ograniczaniu produktów zbożowych. Dieta bezglutenowa pozwoli poczuć się lekko, a ponadto zrzucić zbędne kilogramy bez narażania zdrowia.

Catering 2000 kcal:

Ta „sportowa” dieta przeznaczona jest zarówno dla osób aktywnych, jak i tych, które pragną nabyć zdrowe nawyki żywieniowe dzięki spożywaniu pięciu odpowiednio zbilansowanych posiłków dziennie. Dieta 2000 kalorii oprócz zwiększonej zawartości białka, została urozmaicona również przez porcję świeżych warzyw i owoców, które pozwalają na podwyższenie w organizmie zawartości błonnika białkowego, wpływającego na usprawnienie pracy przewodu pokarmowego.Należy ją traktować jako dietę przejściową, której celem jest przede wszystkim zbicie wagi bazowej.

Ekokuchnia - Catering Dietetyczny

Nieprawidłowe odżywianie może być przyczyną 80 różnego rodzaju chorób, które objawiają się m.in. chronicznym zmęczeniem, nerwowością, pogarszającym się wzrokiem, apetytem na słodycze, problemami z koncentracją, a nawet stanami depresyjnymi. By jednak nie stać w kolejkach w sklepach ze zdrową żywnością, nie toczyć ze sobą wojen nad talerzem ani nie dyskutować z domownikami przez długie godziny nad tym, co przygotować do jedzenia, można skorzystać z oferty Ekokuchni. Pracownicy firmy dostarczą pod drzwi domu czy biura pełnowartościowe i smaczne dania. Ekokuchnia nie stosuje żadnych przetworzonych produktów, a w szczególności polepszaczy do żywności. Specjaliści dbają, aby każdy posiłek był energetyczny, zdrowy różnorodny i smaczny. Dania przygotowywane w Ekokuchni oparte są na produktach wysokiej jakości. Pracownicy firmy komponują również diety eliminacyjne dla osób z nietolerancją pokarmową. Warto dodać, że firmowa kuchnia spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Bezpłatna dostawa w godz. 6 - 10 (pon. - pt.) ustalana indywidualnie na terenie Bielska-Białej oraz Wadowic, Żywca i Andrychowa. Możliwość dokupienia cateringu weekendowego.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 33 823 07 54 z podaniem kodu zabezpieczającego groupon oraz wybraną dietą. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min.  24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

EKOKUCHNIA - Catering Dietetyczny