zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

DKS Serwis

2 lokalizacji

Ozonowanie (24,99 zł), serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika (od 59,99 zł) w DKS Serwis – 2 lokalizacje (do -50%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Ozonowanie likwiduje nieprzyjemne zapachy i bakterie, a pełny serwis klimatyzacji podnosi komfort jazdy i zapewnia sprawną pracę układu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Dariusz
37 Oceny33 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 27, 2021
Szybka obsługa. Polecam
J
Janusz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 4, 2021
Szybko i skutecznie! Dobra lokalizacja!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
sierpień 3, 2021
Serwis klimatyzacji i tak wychodzi koniec koncem jak w kazdym innym warsztacie.roznice sie doplaca.tak to jest pomyślane.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 26, 2021
Przyjechałam przed czasem, państwo mnie olali i poszli do biura gadać. Właściciel bezczelnie powiedział, że ma jeszcze 3 min, po czym czekałam 20 min. Dopiero jak wsiadłam i byłam gotowa odjechać ktoś ogarnął, że można by się mną zająć, Jak już wprowadzono auto na warsztat to okazało się że nawet przyczepić kabli pan fachowiec nie umiał, więc poszedł po właściciela. Ten łaskawie coś tam włączył. Po 25 min stania przed warsztatem, narażona na wszelkie czynniki szkodliwe od hałasu, przez zanieczyszczenia, po "fachowców" odpalających jednego papierosa za drugim nad silnikiem, poszłam po jaśnie pana właściciela, żeby się zajął moją klimatyzacją. Ten łaskawie przyszedł, odpowiedział na moje pytania ile to trwa. Jak sobie wszystko obliczyłam, to jestem pewna, że nie włączono jednej z dwóch części ozonowania. Miały być dwie po 20 min i 10 min nabijania. Urządzenie włączono 18.17, po pana do biura poszłam jakoś 18.43, 18.55 skończono. To oznacza, że pominięto część usługi, a potem skasowano mnie na dodatkowe 150 zł, mimo, że wiele razy zaznaczałam, że chcę nabić 100. Na koniec pan właściciel powiedział, że w grouponie jest napisane, że nabijają klimatyzację do końca. Zadowolony cham, prostak i oszust. Och, zapomniałam wspomnieć, że za dodatkową opłatę nie otrzymałam paragonu fiskalnego :)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
B
Błażej
5 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 17, 2021
Szybka i sprawnie, długie godziny otwarcia to dodatkowy plus
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • sprawdzenie szczelności klimatyzacji przed uzupełnieniem czynnika: tak
 • etapy serwisu klimatyzacji:
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • napełnienie czynnikiem chłodzącym,
  • napełnienie lub wymiana oleju PAG,
  • pomiar efektywności chłodzenia,
  • dodanie barwnika UV ozonowanie układu (układ musi być sprawny i szczelny)
 • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: 35 zł

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W opcji 4: jeżeli układ okaże się nieszczelny, groupon można przeznaczyć na uszczelnienie klimatyzacji. Każde brakujące lub dodatkowe 100 g czynnika płatne 35 zł na miejscu. Dodatkowo na miejscu, istnieje możliwość wymiany i zakupu filtrów, oraz naprawy układu klimatyzacji. Z oferty można skorzystać od pon. do pt. w godzinach 8-24 oraz w soboty w godzinach 8-15. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 127 727. Rezerwację można odwołać z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

DKS Serwis

Firma posiada długoletnie doświadczenie w zakresie świadczenia kompleksowych usług dla motoryzacji, ponieważ powstała w 1992 roku. Specjalizuje się w wykonywaniu badań technicznych (przeglądów motocykli, motorowerów, samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5 t., także zasilanych gazem). Posiada serwis samochodowy i na miejscu wykonuje przeglądy okresowe, a także służy pomocą w sprawach technicznych oraz naprawach pojazdów. Warto wspomnieć, że współpracuje z renomowanymi firmami i posiada bazę kierowców zapewniających zabezpieczenie logistyczne. DKS Serwis zrzeszony jest w ProfiAuto Serwis.