Najlepsze z Groupon

Different – Restauracja w ciemności

Al. Jerozolimskie 123a, Warszawa

Kolacja w ciemności (od 198 zł) z biletem na koncert dla 2 osób (od 228 zł) w Different – Restauracji w ciemności

Wybierz opcję
Ponad 150 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Randka w ciemno dla dwojga to okazja do skosztowania niespodziewanych kompozycji kulinarnych oraz wysłuchania wyjątkowego koncertu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
L
Lidiahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
lipiec 7, 2021
Okazuje się, że można cały ten czas spędzić na rozmowie, której brakuje nam w dzisiejszych czasach. Całe doświadczenie skłoniło nas do wielu przemyśleń. Uważam, że to nie tylko fajne miejsce na randkę, ale też do zaproszenia młodych ludzi z pokolenia internetu i smartphonów do świata dialogu. To jest naprawdę bezcenne.
A
Anna
1 Oceny1 reviews
luty 14, 2021
Fantastyczne przeżycie, jedzenie bardzo dobre i zaskakujące. Obsługa w pełni profesjonalna. Chętnie skorzystam ponownie.
R
Renata
2 Oceny1 reviews
październik 20, 2020
Ciekawe doznania smakowe
G
Guest
3 Oceny2 reviews
wrzesień 11, 2020
Bardzo dobre jedzienie i ciekawe doświadczenie. Super obsługa i miła atmosfera.
E
Elżbieta
1 Oceny1 reviews
lipiec 20, 2021
Niesamowite przeżycie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przepyszne dania
A
Agnieszka
5 Oceny4 reviews
kwiecień 12, 2021
Przecudowne doświadczenie, polecam wszystkim.
J
Joanna
9 Oceny4 reviews
grudzień 29, 2020
Ciekawe, nowe doświadczenie, gdzie trzeba inaczej odbierać rzeczywistość. Fajne miejsce na randkę, szczególną okazję etc.
A
Artur
1 Oceny1 reviews
wrzesień 19, 2020
Bardzo ciekawe doświadczenie, wcześniej nie zdawałem sobie sprawy jak to jest nie widzieć. Po wizycie jestem w pełni pod wrażeniem osób niewidomych, które muszą funkcjonować w naszym świecie. Polecam każdemu, kto nie zdaje sobie sprawy jak ciężko jest żyć nie widząc.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj kuchni: europejska fusion

Restauracja obsługiwana jest przez niewidomych kelnerów.


Zestaw standard obejmuje:

 • przystawkę
 • danie główne
 • zimny napój

Zestaw standard z deserem obejmuje:

 • przystawkę
 • danie główne
 • deser
 • zimny napój

Zestaw wykwintny obejmuje:

 • przystawkę
 • danie główne premium (droższe składniki)
 • deser
 • napój zimny/gorący
 • lampkę wina

Zestaw konesera – komponowany według specjalnych życzeń gości + wino do wyboru (białe lub czerwone)

Bilet na koncert w ciemności obejmuje wydarzenie: „Wiolonczela/skrzypce w ciemności - classical & film music”


Spotkanie we dwoje w całkowitej ciemności może być alternatywą dla osób szukających czegoś wyjątkowego, oryginalnego. Popularny niegdyś program telewizyjny w Restauracji Different nabiera „dosłownego” kształtu. Zaskakująca sceneria oraz niespodzianka kulinarna rozbudzi zmysły i zacieśni relacje.

Menu pozostaje tajemnicą, jednak istnieje możliwość określenia preferencji kulinarnych, np. kuchni bezglutenowej, alergii pokarmowych czy też wykluczenia pojedynczych produktów.

Więcej informacji na stronach:

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na bon upominkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę restauracjadifferent.pl/p/rezerwacja. Kod zabezpieczający należy wpisać w polu „Uwagi do zamówienia". Na końcu formularza, w ostatniej opcji płatności, należy wybrać metodę płatności „Voucher". Można rezerwować stoliki na godziny: 16:00-17:30, 18:00-19:30, 20:00-21:30. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Different – Restauracja w ciemności

Nie od dziś wiadomo, że wyciszenie jednego ze zmysłów wyostrza pozostałe – aby więc poznać intensywną, niecodzienną feerię smaków, warto wybrać się do restauracji, w której potrawy serwowane są w ciemności. W menu królują dania europejskiej kuchni fushion oraz przygotowywane z zachowaniem zasad slow food.

Different to miejsce szczególne, bowiem każda wycieczka kulinarna przewodzona jest przez osoby niewidome, które swoimi kwalifikacjami i uprzejmością umilają posiłek, a także z chęcią dzielą się z gośćmi światem pełnym radości, udowadniając, że życie niewidomych również ma wiele barw. Po kolacji goście mają okazję dowiedzieć się, co dokładnie było serwowane na talerzu i porównać ze swoimi przypuszczeniami, co stanowi ciekawą zabawę dla rodzin i przyjaciół.

Warto dodać, że Different jest obecnie jedyną w Polsce restauracją obsługiwaną przez niewidomych kelnerów. Jest prowadzona przez Fundację pomocy rodzinie „Człowiek w potrzebie". Całość zysków przeznaczana jest na działalność charytatywną fundacji.