zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Jutro koniec.

DietDay

Catering dietetyczny Standard lub Vege z dostawą na 3 dni od 129,99 zł i więcej z firmą DietDay

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie dostarczające na co dzień witamin oraz energii diety: bez ograniczeń produktowych lub bezmięsna

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Mykola
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 22, 2021
Najgorsze catering jakie tylko próbowałem. Nie polecam
P
Paweł
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 24, 2021
Przemiłą obsługa. Pan krok po kroku wytłumaczył jak mam złożyć zamówienie wykorzystując voucher. Po kilku dniach zadzwonił z pytaniem czy smakowały posiłki. Przedłużyłem o kolejny tydzień :) Tak trzymajcie. Polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
R
Rafał
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 12, 2021
Jeden z lepszych cateringów jakie miałem. Polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
D
Dominika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 12, 2021
Korzystam z Diety Sport. Jest bardzo smacznie;) Codziennie zróżnicowane posiłki, a fit ciasta to rewelacja :) Przedłużam o kolejny miesiąc :)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
J
Justyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 12, 2021
Jak najbardziej polecam ! Bezproblemowy kontakt i smaczne jedzenie. Ogromny plus za dostawę - posiłki w nienaruszonym stanie :)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
E
Edyta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 10, 2021
Już kiedyś zamawiałam u was dietę. Po kolejnym zamówieniu mogę powiedzieć, że zrobiliście ogromny postęp jeżeli chodzi o smak, dostawy oraz obsługę klienta. Rewelacja! Polecam i zamawiam kolejny tydzień:)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
R
Rafał
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
czerwiec 9, 2021
Najpierw zacznę od plusów, bo jest ich zdecydowanie mniej... Plusy: - Cena diety (3000kcal, 3dni - 150zł Groupon), uważam całkiem zachęcająca oferta - Podwieczorki na słodko Minusy: - Kontakt z klientem (Nie odbieranie telefonów, kiedy dzwoni się na infolinie, odpisywanie na maile dopiero po kilku dniach. - Wyraźnie napisane w mailu, aby dostawca dzwonił na telefon jak będzie pod mieszkaniem, niestety zamiast tego dzwoni o 4 rano do domofonu i budzi tym resztę współlokatorów - Smak potraw pozostawia wiele do życzenia, na łącznie 15 posiłków zjadłem może 6/7 ze smakiem, gdzie 3 z nich to były słodkie podwieczorki. - Brak jakiejkolwiek informacji dotyczącej posiłków (ani na stronie nie ma podanego menu, ani na opakowaniach z jedzeniem, ani nawet kartki z opisem co jest na śniadanie itd- Nie spotkałem się jeszcze z tym w żadnym cateringu. Z reguły w innych cateringach na opakowaniu jest przybliżona liczba kalorii, czy posiłek zjeść na zimno czy podgrzać, a czasem nawet przybliżona ilość węglowodanów, białka i tłuszczy, a tutaj tak naprawdę nie wiesz co jesz. - Różnorodność potraw również nie zachwyca np. na kolację ryż curry z warzywami, a następnego dnia na obiad ryż curry z kurczakiem.. - Ze względu na brak jakiejkolwiek informacji odnośnie posiłków powątpiewam, że dostarczone 5 posiłków dziennie zawierały faktycznie te 3000 kcal dziennie (jednego dnia a'la shake oraz na podwieczorek 3 kulki kokosowe łącznie 2 dania mające +- 500kcal, gdzie reszta posiłków musiałaby mieć ok. 800kcal każdy, aby wyszła sugerowana liczba.. Dużo rzeczy niestety do poprawy. 2 gwiazdki tylko ze względu na dobrą cenę - jakbym zapłacił cenę normalną podaną na stronie (198zł), byłoby 1/5. Nie polecam.
M
Maciej
71 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 21, 2021
super
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1000-2500 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • dowóz do Gdynia, Gdańsk, Sopot, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin, Gorzów wlkp, Zielona Góra, Poznań, Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Warszawa, Wyszków, Ostrów mazowiecki, Zambrów, Łomża, Białystok, Radom, Lublin, Kielce, Rzeszów, Kraków, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Dąbrowa górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Gliwice, Katowice
  • dostawy realizowane codziennie
  • możliwość zamówienia cateringu na sobotę

  • dieta do wyboru:

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: dostawa do dowóz do Gdynia, Gdańsk, Sopot, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin, Gorzów wlkp, Zielona Góra, Poznań, Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Warszawa, Wyszków, Ostrów mazowiecki, Zambrów, Łomża, Białystok, Radom, Lublin, Kielce, Rzeszów, Kraków, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Dąbrowa górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Gliwice, Katowice.
Realizacja:
1. Po dokonaniu zakupu, groupon w pliku pdf., będzie dostępny na koncie Groupon.
2. W celu złożenia zamówienia należy wejść na stronę dietday.pl
i przejść do zakładki: Złóż zamówienie.
3. Należy w całości wypełnić formularz zamówienia: w notatce do zamówienia należy wpisać: kod groupon oraz kod zabezpieczający. W miejscu: sposób płatności - należy wybrać przelew.
4. W razie trudności lub innych pytań należy kontaktować się telefonicznie pod nr 501 748 748 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, w sobotę od 10:00 do 13:00 lub wysłać e-mail na adres kontakt@dietday.pl.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

DietDay

Osoby zapracowane, a mimo to chcące utrzymać zdrową i zbilansowaną dietę, mogą skorzystać z cateringu dietetycznego, który zapewnić może racjonalne odżywianie dla całej rodziny. W tym celu warto skorzystać z usług firmy DietDay, która działa na rynku od ponad 3 lat. Zespół profesjonalistów przygotowuje 5 różnorodnych posiłków dziennie, dostarczanych wprost pod drzwi klientów. W ofercie do wyboru jest wiele rodzajów diet, np. Diabetic, Gluten & Lactose Free, Paleo, Sport, Vege, Standard oraz 4-daniowy Office Box.