Brak nowych powiadomień

Aleja Armii Krajowej 40, Częstochowa

Hybrydowy manicure (od 29,99 zł) lub pedicure (od 59,99 zł) i więcej opcji w Salonie Urody Diament

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Okazja by nadać paznokciom dłoni oraz stóp wysoki połysk i głęboki kolor do nawet 3 tygodni

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu:
    • manicure ok. 1 godz
    • pedicure do 1,5 godz.
    • manicure i pedicure ok. 2,5 godz.
  • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego: 10 zł
  • dodatkowa możliwość umawiania wizyty przez SMS lub messenger
  • godziny otwarcia salonu: pon.-śr. 8-17, czw.-pt. 9-19, sob. 8-15

Warto wiedzieć

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 887 177 033. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Diament Salon Urody

Zlokalizowany w Częstochowie salon to miejsce, gdzie szybko można zadbać o piękniejszy wygląd. Tutejszą specjalnością są zabiegi manicure'u i pedicure'u, w tym stylizacje klasyczne, hybrydowe, japońskie, biologiczne oraz pielęgnujące spa dłoni i stóp. Oprócz tego klientki mogą zdecydować się na lifting lub hennę zarówno rzęs, jak i brwi, a także oczyszczającą mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny, eksfoliację kwasami. Dopełnieniem oferty jest depilacja woskiem.