zamknij
Mega Wyprzedaż!
Najlepsze z Groupon

Jana Pawła II 61 lok. 240, Warszawa (Wola)

Depilacja laserowa Light Sheer od 299,99 zł w Derma-Line

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

  • Depilacja laserowa: skuteczny sposób na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Joanna
7 Oceny7 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
5 dni temu
Miło i profesjonalnie. Zabieg laserem trochę bolesny, ale dało się wytrzymać
K
Kasjana
3 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 27, 2021
Niestety nie polecam!!! obsługa telefoniczna z samym zapisem nieprzyjemna - P. jak dowiedziała się, że dzwonię z zakupioną ofertą z grupon od razu zmieniła nastawienie. Termin który podała na pierwszą wizytę od razu skrócił ważność kuponu o 3 tygodnie, przypominam - kupon ważny 6 msc, od daty zakupu, a zabiegi jak poinformowała mnie pani można robić co 6 tygodni min. Kupon trzeba zrealizować w 6 msc od daty zakupu i termin od razu jest liczony. Nie ma możliwość zrealizowania 20 zabiegów!!!! oferta wprowadza w błąd. Najgorsze że jak zadzwoniłam tego samego dnia z odwołaniem wizyty i przepisaniem na nowy termin - GRUPON PRZEPADŁ bo nie zgłosiłam 24 h wcześniej. Nie polecam straciłam 350 zł.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercieZ dzisiejszym grouponem ostatecznie zażegnasz kłujący problem zbędnego owłosienia dzięki depilacji laserowej Light Sheer w Derma-Line.

Oferta

depilacja laserowa Light Sheer w 1 z 3 opcji:

  • 299,99 zł za 10 zabiegów,
  • 399,99 zł za 20 zabiegów,
  • 499,99 zł za 30 zabiegów.

Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszym sposobem trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Zabiegi Light Sheer nie pozostawiają blizn, są niemal bezbolesne i ograniczają dyskomfort do minimum. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszej sesji, jednak dla optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie serii zabiegów.

Partie ciała do wyboru: pachy, bikini płytkie, bikini średnie, bikini głębokie, broda, wąsik, stopy, kolana, szyja, kark, brzuch, skronie, okolice brodawek, dekolt, uszy, policzki.

Dokładne obszary depilacji bikini można sprawdzić tutaj.

Derma-Line

Spośród licznych warszawskich gabinetów oferujących depilację laserową Derma-Line wyróżnia się najdłuższym stażem (działa od 2000 roku) oraz tym, że od początku personel tworzą te same osoby. Ich doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt firmy Coherent-Lumenis, posiadający certyfikat Amerykańskiej Agencji Zdrowia FDA, sprawiają, że przeprowadzane tu zabiegi są profesjonalne i bezpieczne dla pacjenta. Zwłaszcza, że odbywają się one w higienicznych warunkach (m. in. prześcieradła jednorazowego użytku) i są poprzedzane szczegółowym wywiadem na temat zdrowia oraz oceną stanu skóry.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Dodatkowo płatne: bikini głębokie - 100 zł (opcja 1.), 150 zł (opcja 2.), 200 zł (opcja 3.) lub istnieje możliwość zamiany 2 zabiegów na 1 zabieg depilacji bikini głębokiego. Możliwość wyboru kilku partii na 1. wizycie. Pierwszy zabieg należy wykonać w ciągu dwóch miesięcy od zakupu grouponu. Rabat na łydki – 225 zł zamiast 450 zł, uda – 250 zł zamiast 500 zł. Minimalny odstęp czasowy pomiędzy zabiegami: twarz – 6 tyg., następne partie – 8 tyg.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 636 63 19, 606 469 120 lub 511 022 503. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Derma-line