zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Centrum Medyczne - Medviena

Wileńska 19 lok. 36, Warszawa

Depilacja Light Sheer lub Ice SHR: wąsik (29 zł), pakiet 25 zabiegów (399 zł) i więcej w MEDICAL PERFECT

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code TANIEJ. Ends 27.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja do trwałego pozbycia się niechcianego owłosienia z najbardziej kłopotliwych miejsc

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Depilacja Light Sheer lub Ice SHR:

  • 29 zł za depilację wąsika lub brody,
  • 39 zł za depilację bikini płytkiego lub pach,
  • 399 zł za pakiet 25 zabiegów depilacji wybranych partii ciała (dla maks. 2 osób),
  • 4999 zł za depilację bez limitu (oferta ważna dla 1 osoby przez 12 miesięcy).

Opcja 3. – partie ciała do wyboru: wąsik, broda, szyja, baki, policzki, skronie, kark, przedramiona, sutki, ramiona, pachy, dłonie, brzuch, linia brzucha, bikini płytkie, bikini średnie, bikini głębokie, kolana, stopy albo uszy, pośladki.

Brzuch i bikini głębokie liczone jest jako dwa zabiegi.

Opcja 4. – oferta ważna przez 12 miesięcy po uzgodnieniu z salonem i pozostawieniu kodu zabezpieczającego. Partie ciała do wyboru: nogi, wąsik, broda, szyja, baki, policzki, skronie, kark, przedramiona, sutki, ramiona, pachy, dłonie, brzuch, linia brzucha, bikini płytkie, bikini średnie, bikini głębokie, kolana, stopy albo uszy, pośladki.

Dokładne obszary depilacji bikini można sprawdzić tutaj.

Dodatkowe informacje:

  • nazwa lasera/metody: Light Sheer lub Ice SHR
  • liczba rekomendowanych zabiegów: powyżej 6 (w zależności od owłosienia)
  • czas trwania zabiegu: od 15 do 60 minut (w zależności od partii ciała)

Light Sheer to laser diodowy, który emituje fale wnikające w naskórek na tyle głęboko, że niszczą mieszki włosowe w sposób trwały, niwelując ryzyko oparzenia lub podrażnienia skóry. Laser Light Sheer został uznany za jedno ze skuteczniejszych urządzeń do depilacji, co potwierdzają badania kliniczne.

Depilacja pozwala na zabieg bez odrywania głowicy od ciała. W technologii Ice SHR stosuje się serie szybko powtarzających się impulsów (10 impulsów na sekundę) o niskiej gęstości energii z poczwórnym systemem chłodzenia. Promień przenika bezboleśnie do skóry i ingeruje w pigment (melaninę) w mieszku włosowym oraz w cebulkę włosa. Mieszek włosowy pochłania dostarczoną energię, co powoduje jego rozgrzanie i w efekcie zniszczenie. Dodatkowy tips chłodzący pozwala na schłodzenie skóry do -2°C, wywołując efekt „gęsiej skórki”, co doprowadza do podniesienia włosa i dokładniejszego wniknięcia impulsu do cebulki, szczególnie w trudnych partiach.

Warunki

Groupon ważny przez 9 miesięcy lub 12 miesięcy w przypadku ostatniej opcji (po uzgodnieniu z salonem) od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przed zabiegiem należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do jego wykonania.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 395 13 13 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

MEDICAL PERFECT

Pomimo że placówka specjalizuje się w ginekologii i profesjonalnej pielęgnacji skóry oraz modelowaniu sylwetki, ciągły rozwój, baczne śledzenie innowacji w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej oraz chęć przodowania w swojej branży sprawiają, że baza usług stale się powiększa, tworząc kompleksową ofertę upiększającą, odmładzającą, odchudzającą oraz relaksacyjną. Wśród zabiegów wspomaganych nowoczesnymi technologiami nie brakuje laseroterapii, modelowania i odmładzania twarzy botoksem czy kwasem hialuronowym, a także usuwania tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry za pomocą liposukcji kawitacyjnej czy systemu Exilis. Klinika pracuje wyłącznie na markowych i sprawdzonych laserach oraz posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów.