Brak nowych powiadomień

Legendia - Śląskie Wesołe Miasteczko

Plac Atrakcji 1, Chorzów

Od 109 zł: bilet sezonowy 2020 na 192 dni zabawy w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku

10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Prawdziwie magiczne miejsce w samym centrum aglomeracji śląskiej, pełne niezapomnianych atrakcji dla całej rodziny

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie


Bilet sezonowy 2020192 dni zabawy

Ważność: 9.11.2019 - 31.10.2020 (zgodnie z kalendarzem otwarcia Legendii oraz Jamy Bazyliszka)


Opcje

  • 109 zł zamiast 139 zł za bilet sezonowy 2020 dla 1 osoby (od 3 do 11 lat)
  • 119 zł zamiast 149 zł za bilet sezonowy 2020 dla 1 osoby (od 12 lat)

Podstawowe informacje:

  • bilet uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji bez limitu w sezonie 2020 w parku rozrywki Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie oraz w Jamie Bazyliszka
  • w ramach biletu klient otrzymuje oferty specjalne, dodatkowe promocje, atrakcyjne zniżki – aż 15% w sklepach i gastronomii i więcej
  • bilet ulgowy przysługuje dzieciom, które nie ukończyły 12 roku życia oraz seniorom 60+
  • dzieci, które nie ukończyły 3 lat – wstęp za 1 zł
  • parking gratis dla posiadaczy biletu sezonowego (dla pozostałych gości płatny 10 zł)
  • przed wizytą w parku należy sprawdzić kalendarz otwarcia
  • szczegółowy spis korzyści dostępny na stronie

W ramach oferty


Zima w Legendii (do 29.03.2020):

Jama Bazyliszka

Jama Bazyliszka to największe na Śląsku multimedialne centrum rodzinnej rozrywki i ponad 2000m2 magicznej zabawy! Na małych i dużych gości czeka tutaj moc atrakcji, które zapewnią niezapomnianą przygodę w jesienne i zimowe wieczory. Po wytężonej walce z Bazyliszkiem (najlepsza rodzinna atrakcja w Europie 2018!) rodzice odpoczną przy gorącej czekoladzie w bistro Pod Zielonym Pazurem, podczas gdy dzieci spędzą szalony czas w Gaju Urwisów - ogromnym, kilkupoziomowym rura parku oraz w basenach z piłeczkami! Na głodnych mocniejszych wrażeń czeka prawdziwa NOWOŚĆ - Game Room wraz z blisko 20 automatami zręcznościowymi, które dostępne są w cenie biletu wstępu, zaś najmłodsi mogą dać upust pokładom energii na dmuchanym zamku.

Sezon 2020 (od 11.04.2020 do 31.10.2020):

Nowość 2020! Dolina Jagi– otwierana wiosną, wodna atrakcja dla całej rodziny. To okazja by przenieść się do słowiańskiej krainy i wyruszyć w podróż rwącą rzeką w miedzianym kociołku Baby Jagi. Dolina Jagi skrywa w sobie największe tajemnice Legendii. To miejsce, gdzie w dawnych czasach nadprzyrodzone siły niemal zniszczyły wszelką działalność człowieka i przez setki lat nikt nie mógł go odkryć.

Nowe, dłuższe godziny otwarcia! Park oferuje wydłużone godziny otwarcia - aż do 20:00! Ponadto, zupełna nowość 2020 - w okresie letnim Legendia będzie otwarta także w poniedziałki – 7 dni w tygodniu! Kalendarz otwarcia dostępny jest na stronie

Nowy letni program artystyczny i animacje – lato 2020 obfitować będzie w moc nowych atrakcji przygotowanych dla najmłodszych i ich bliskich.

43 atrakcje w cenie biletu, w tym 20 bez ograniczeń wieku i wzrostu! Na gości czekają znane i lubiane urządzenia np. Legendia Flower, Dream Flight Airlines czy Circus Tea Cups jak również nowości, m.in. Diamond River (ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m), czy zapierający dech w piersiach Lech Coaster. Najmłodsi docenić mogą również Bazyliszka– urządzenie z gatunku interactive dark ride, które przez branżę rozrywki zostało okrzyknięte najlepszą europejską atrakcją rodzinną 2018 roku. Pozostałe atrakcje Legendii można zobaczyć tutaj

Mapa atrakcji dostępna jest tutaj

Warunki

Groupon ważny do 31.10.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.  Bilet ulgowy obowiązuje dla dzieci do 12 r.ż. oraz dla seniorów powyżej 60 r. ż. Wymagana rejestracja na gopass.pl dla osób nieposiadających konta.
Jak skorzystać z grouponu?:
1. Na otrzymanym grouponie znajduje się unikalny kod, który należy aktywować na stronie www.gopass.pl Instrukcja, jak postępować w celu aktywacji biletu sezonowego, znajduje się tutaj. Regulamin korzystania z „Biletu sezonowego" przeczytasz tutaj .Pomocy w rejestracji konta i aktywacji biletu może udziielić także obsługa parku w Jamie Bazyliszka lub infolinia GOPASS +48 602534363 lub 801765700.
Instrukcja aktywacji w kilku krokach:
- Zarejestruj się na stronie gopass.pl.
- Potwierdź rejestrację na koncie e-mail.
- Aktywuj bilet sezonowy poprzez zakładkę „Kupony Gopass” wpisując KOD z otrzymanego grouponu.
2. Sposób realizacji:
a) w Jamie Bazyliszka pokaż swoją kartę gopass na urządzeniu mobilnym w kasie.
b) w sezonie 2020 należy udać się wprost do bram wejściowych Legendii i zeskanować kartę gopass na kołowrotach. 
Groupon jest aktywny na karcie gopass po przeprowadzonej zgodnie z instrukcją aktywacji biletu sezonowego.
Dodatkowe informacje: groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Godziny i dni otwarcia obiektu można sprawdzić na www.legendia.pl
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Legendia – Śląskie Wesołe Miasteczko

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to prawdziwie magiczna kraina usytuowana w samym sercu aglomeracji śląskiej! Tutaj każdy, mały i duży, ma szansę na fantastyczną przygodę w świecie legend, baśni i opowiadań z całego świata. Na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji, w tym około 20 nie posiadających żadnych ograniczeń wiekowych i wzrostowych. To wszystko zapewni dzień pełen niezapomnianych emocji dla całej rodziny.

W każdej z 5 stref tematycznych zlokalizowano atrakcje zarówno dziecięce, jak i rodzinne i ekstremalne. Na gości czekają też znane i lubiane urządzenia np. diabelski młyn, duże samoloty czy filiżanki, jak również nowości, m.in. Diamond River (ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m), czy zapierający dech w piersiach Lech Coaster. Najmłodsi docenić mogą również Bazyliszka – urządzenie z gatunku interactive dark ride, które przez branżę rozrywki zostało okrzyknięte najlepszą europejską atrakcją rodzinną 2018 roku. W Legendii warto zaplanować cały dzień. Park to nie tylko możliwość zabawy na różnorodnych atrakcjach, ale także animacje i bogate zaplecze gastronomiczne. Po intensywnej rozrywce i dawce pozytywnych emocji można zregenerować siły w jednym z kilkunastu punktów gastronomicznych serwujących smaczne jedzenie i desery. Posiadacze biletów sezonowych do Legendii mogą liczyć na stałą, 15% zniżkę w każdym z tych miejsc.

W Legendii każdy dzień sezonu zamienia się w nową, fascynującą przygodę, a dzielne Skrzaty zamieszkujące tę magiczną krainę już pracują w pocie czoła, by lato 2020 było niezapomniane i obfitowało w moc nowych atrakcji dla najmłodszych i ich bliskich, m.in. zupełnie nowy program artystyczny i animacyjny.

Legendia - Śląskie Wesołe Miasteczko

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna