Depilacja Light Sheer Desire: 10 sesji za 299 zł i więcej opcji w MultiSPA

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!

Komentarze

18 Opinii

Kupiłem żonie Groupon wróciła zachwycona, a to najważniejsze :-) Polecam
Marek J. · 4 dni temu
Super, miło, sympatycznie, czysto, terminowo :)
Karolina R. · 23 maja 2017
MIŁA I PROFESJONALNA OBSŁUGA UZYSKAŁAM ODPOWIEDZI NA PYTANIA
Jolanta D. · 15 maja 2017

W skrócieWybierz 1 z 3 opcji

Depilacja laserowa Light Sheer:

  • 299 zł za 10 zabiegów,
  • 399 zł za 20 zabiegów,
  • 499 zł za 30 zabiegów.

Partie ciała do wyboru: górna warga, broda, policzki, baki, skronie, szyja, kark, pachy, brodawki piersiowe, ramiona, dłonie, brzuch, linia biała, pośladki, przestrzeń międzybrwiowa, stopy, kolana, bikini podstawowe, bikini średnie; bikini głębokie - wymienne na 2 partie lub dopłata.

Zabieg zostanie przeprowadzony urządzeniem Light Sheer DESIRE 2015, który posiada 3 głowice o różnych wielkościach. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem trwają 4 x krócej i szybciej uzyskuje się pożądane efekty niż w przypadku klasycznych laserów Light Sheer starszej generacji. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. Podczas jednego zabiegu można zlikwidować do 40% niechcianych włosków w ich fazie wzrostu. By kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 3-8 tygodni.

Warunki


Groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem. Dodatkowe rabaty na łydki, uda lub plecy (199 zł).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 600 451 438. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

MultiSPA


Czas poświęcony dbałości o potrzeby własnego ciała i umysłu nigdy nie powinien budzić poczucia straty czy niewłaściwego wykorzystania. MultiSPA ma tego pełną świadomość, dlatego też z otwartością i profesjonalizmem angażuje swoją wiedzę i pasję, by dbać o dobre samopoczucie i urodę swoich gości.

Dzięki otwartości na nowe doświadczenia i wyzwania firma posiada bardzo szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetologii, fizjoterapii i biorezonansu, który stale doskonali. Do dyspozycji gości jest też nowoczesny sprzęt, technologie oraz młoda, wykwalifikowana kadra, która proponuje rozwiązania i metody zgodne z najnowszymi dokonaniami i zdobyczami branżowymi. Indywidualne podejście do oczekiwań, potrzeb i możliwości każdego klienta sprawia, że w multiSPA można doświadczyć przyjemności, relaksu i poczucia dobrze wykorzystanego czasu.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.