Belise Masaż Kobido

ul. Łokietka 26, Szczecin

Do 38% zniżki na Masaż - Określona część ciała (ręka, szyja, głowa) w Belise Masaż Twarzy

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na bezoperacyjny lifting twarzy, a także poprawę kondycji skóry, zmniejszenie niepięcia mięśniowego, poprawę ukrwienia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Kobido to odmładzający masaż, który daje efekt liftingu bez użycia skalpela. Dzięki temu może być alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Zabieg składa się z kilku etapów: masażu tkanek głębokich, drenażu limfatycznego, masażu relaksującego, liftingu oraz akupresury.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 668 621 454. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dni i godz. otwarcia: pon.-pt. 11-19, sob. 10-16; istnieje też możliwość indywidualnej rezerwacji poza grafikiem. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Belise Masaż Kobido

Zlokalizowany w Szczecinie gabinet stworzony został z myślą o osobach, które pragną zadbać o młodszy wygląd i zapewnić sobie chwilę relaksu. Specjalnością firmy Belise jest wywodzący się z tradycji medycyny chińskiej masaż twarzy Kobido. Jest to intensywny zabieg, który działa na głębokie warstwy skóry, a wykonywany regularnie może skutkować naturalnym efektem odmłodzenia, dlatego nazywany jest często niechirurgicznym liftingiem.