zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem CYBER. Dziś koniec.

BeautyRoom

Dominikańska 1a, 1 piętro pok.113, Rzeszów

Masaż stóp, twarzy lub całego ciała w BeautyRoom (do -33%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code CYBER. Ends 28.11.
Użyj kodu
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Pielęgnacyjne i relaksujące zabiegi obejmujące ciało, twarz oraz stopy

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 30, 45 lub 60 minut
  • dostępne masaże:

Masaż twarzy może wpłynać na poprawę stanu naskórka, wyrównać koloryt, a także dotlenienić i odżywić skórę. Masaż twarzy wpływa nie tylko na wygląd skóry. Jest to jeden ze sposobów na rozluźnienie i zmniejszenie poziomu stresu.

Masaż stóp może poprawić krążenie krwi we wszystkich strefach refleksyjnych. Rozgrzewa je, a krążące płyny ustrojowe z powodzeniem usuwają z nich szkodliwe produkty przemiany materii oraz dostarczają niezbędne do prawidłowego funkcjonowania składniki odżywcze.

Masaż aromatyczny całego ciała może pomóc w pozbyciu się napięcia z całego ciała. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym i/lub psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i może zlikwiidować negatywne efekty stresu. Masaż wykonywany na ciepłym olejku ze 100% naturalnymi olejkami eterycznymi.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 669 729. Godziny otwarcia: poniedziałek / piątek - 8.00 - 20.00, sobota 9.00- 15.00. Rezerwacje dokonywane przez Booksy nie będą realizowane. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

BeautyRoom

W tym rzeszowskim salonie skorzystać można z szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych, kosmetycznych i stylistycznych. BeautyRoom oferuje m.in. makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, opalanie natryskowe, pedicure spa. Gabinet to także miejsce gdzie wykonywane są profesjonlne masaże ciała lub wybranej partii.