B&B Molo

Al. Niepodległości 710 A, Sopot

Sauna na wyłączność: godzinne wejścia dla 2 osób z opcjonalnym napojem w B&B Molo

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny EXTRA25. Termin: 22.3.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Relaks w strefie spa z sauną suchą i sauną na podczerwień na wyłączność to sposób na chwilę odprężenia i regeneracji dla dwojga

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: wejście do sauny dla 2 osób + opcjonalny napój
  • czas trwania: 60 min
  • dostępne sauny:
    • sucha (fińska/szwedzka)
    • na podczerwień (infrared)

Sauna sucha (fińska/szwedzka) – charakteryzuje się bardzo wysoką temperaturą (od 85 °C do nawet 120 °C) i jednocześnie niską wilgotnością powietrza (10%). Polecana jest osobom z problemami mięśniowymi, reumatoidalnym zapaleniem stawów, zapaleniem stawów kręgosłupa, czy astmą oskrzelową, stanowi również dobre rozwiązanie dla osób po zawale serca.

Sauna na podczerwień (infrared) – typ sauny, w której w miejsce tradycyjnego pieca zastosowano promienniki, które emitują promieniowanie podczerwone. Temperatura wynosi tu ok. 50-60°C, przy czym wilgotność powietrza nie przekracza 25%. Z tego typu sauny można korzystać nawet codziennie.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 810 860. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

B&B Molo

Zlokalizowany w Sopocie nowoczesny obiekt noclegowy, zbudowany został z myślą o komforcie za przystępną cenę. Zarówno nazwa obiektu, jak i architektura oraz wystrój pokoi, nawiązują do nadmorskiej okolicy, a w głównej mierze do najdłuższego drewnianego pomostu morskiego w Europie, czyli do sopockiego molo.

W B&B Molo na uwagę zasługują dostępne sauny: sucha i na podczerwień oraz ogólnodostępna kuchnia. W wolnych chwilach można tu również skorzystać z usług dodatkowych (np. strzelnica , myślistwo, golf, stomatologia, usługi kosmetyczne, masaż, bilety na imprezy kulturalne, sportowe). Warto dodać, że obiekt położony jest zaledwie 1 km od piaszczystej sopockiej plaży i ok. 2 km od hali Ergo Arena.