AutoCare

2 lokalizacji

Groupon zniżkowy na usługę oklejania auta folią PPF w AutoCare (do -95%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zastosowanie folii ochronnej pozwala uchronić lakier przed drobnymi odpryskami, kamieniami a także jego matowieniem

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta dotyczy oklejania full front lub całości auta folią PPF. Oklejanie full front to: zderzak przód, reflektory, cała maska, lusterka, oba błotniki przednie - na życzenie dodatkowo inne dodatkowe elementy (wnęki pod klamkami, progi, itp). Oklejanie całego auta z możliwością rezygnacji z oklejania dachu.

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest w AutoCare - przelewem.

 • czas realizacji usługi od 2 do 5 dni roboczych w zależności od wielkości auta i zakresu usługi.
 • 5 lat gwarancji na usługę oraz folię w standardzie

Samochodowa folia ochronna PPF charakteryzuje się dużą przejrzystością oraz posiada zdolność samoregeneracji po zadrapaniach i drobnych otarciach. Wyjątkowa wytrzymałość względem powłoki ceramicznej przekłada się na lepszą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi czy „chemicznymi'' (asfalt, sól, prasie odchody, owady). Serwis korzysta z folii marek 3M, RivaShield, SSF.

Zalety folii PPF:

 • ochrona przed kamieniami, zadrapaniami i otarciami
 • funkcja samoleczenia (samoregeneracji)
 • wysoka przejrzystość
 • możliwy hydrofobowy efekt po nałożeniu wosku, ceramiki.
 • ochrona przed opadami z środowiska (kwaśne deszcze / ptasie odchody / itp.)
 • nie wymaga polerowania/używania wosku.
 • umożliwia mycie każdym rodzajem ''myjek'' wraz z myjką parową.
 • w przypadku mycia myjką ciśnieniową należy uważać aby nie zbliżać lancy myjki na odległość bliższą niż 20 cm. może to spowodować delikatne odklejenie się folii pod ciśnieniem wody.
 • dla uzyskania jeszcze lepszych efektów wizualnych i łatwości w utrzymaniu czystości powłoki auta można zastosować wosk lub powłokę ceramiczną.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 533 555 551. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na podstawie fv-proforma wystawianej w podczas rezerwacji terminu. Realizacja usługi odbywa się w terminie ok. 5 dni po opłaceniu fv (różnicy). Termin jest potwierdzany w formie mailowej. Czas realizacji usługi od 2 do 5 dni roboczych w zależności od wielkości auta i zakresu usługi. Pełne informacje zostaną przekazane w formie mailowej w celu dokładnego zapoznania się z usługą zanim klient podejmie decyzję. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Ze względu na indywidualny charakter usługi (docinanie folii pod konkretne elementy danego auta) rezygnacja z usługi po jej opłaceniu nie jest możliwa. Po opłacie zamówienia zamawiana jest folia na wymiar pod konkretne auto/kształt poszczególnych elementów, które będą oklejane. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach.

AutoCare