zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

Apartament Piękna & Zdrowia AP

2 lokalizacji

Lifting rzęs z laminowaniem za 89,99 zł w Apartamencie Piękna & Zdrowia AP (-50%) - 2 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne zabiegi na rzęsy, które mogą nie tylko poprawić ich kondycję, ale także dodać im objętości

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 30 minut

Lifting rzęs to zabieg polegający na podniesienu i podkręceniu rzęs, kprzy zachowaniu naturalnego efektu. Zalecany jest w przypadku kobiet, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. W trakcie zabiegu kosmetyczka, po oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka, zawija rzęsy na niewielki, silikonowy wałeczek, po czym nakłada na nie specjalistyczny preparat.

Laminacja rzęs: zabieg wykonywany po liftingu rzęs. W jego trakcie nakładana jest na rzęsy odżywka w postacji olejku keratynowego. Właściwości preparatu wpływają zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. Dodatkowo, zabieg laminacji rzęs wpływa na ich nawilżenie i odbudowę, dzięki czemu stają się wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 836 444 wraz z podaniem kodu zabezpieczajacego. Realizacja grouponu możliwa od 01.2022. Wybór terminu wizyty po zakupie Grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Apartament Piękna & Zdrowia AP

Oferta gabinetu to przede wszystkim usługi z zakresu kosmetyki. Doświadczony personel przeprowadza zabiegi, których celem jest nie tylko podkreślenie atutów urody, ale także pielęgnacja poszczególnych partii ciała. Skorzystać więc można tu z depilacji, peelingu chemicznego, manicure'u i pedicure'u, mikrodermabrazji czy oczyszczania manualnego. Dodatkowo salon posiada w swojej ofercie usługę masażu relaksacyjnego z elementami lomi lomi.