UA Skin

Paryska 19/21, Warszawa

Do 40% zniżki na: Trzynastoetapowe oczyszczanie skóry w firmie UA Skin

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PIEKNIE25. Termin: 2.4.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W cenę zabiegu wchodzi konsultacja kosmetologa. W czasie konsultacji kosmetolog pomaga dobrać kosmetyki do codziennej pielęgnacji twarzy.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Trzynastoetapowe oczyszczanie skóry

W ofercie: Demakijaż.

Konsultacja kosmetologa.

Peeling kawitacyjny.

Oczyszczanie manualne.

Oczyszczanie wodorowe lub mikrodermabrazja.

Darsonwalizacja.

Ampułką dobrana do potrzeb skóry.

Infuzja tlenowa.

Fale radiowe.

Mezoterapia bezigłowa.

Maseczka z koloidalnym złotem.

Krem z koloidalnym zlotem.

Delikatny masaż twarzy.

Czas trwania: ok. 60 min.

Zabieg dostosowany indywidualnie do potrzeb skóry. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych preparatach wysokiej jakości. 

Udogodnienia: delikatny masaż twarzy.

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz, szyja, dekolt. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 518 917 372.

UA Skin

Nowoczesny przytulny salon na warszawskim Powiślu to wyjątkowe miejsce, gdzie mogą Państwo całkowicie zrelaksować się przy pysznej kawie oraz słodkim poczęstunku. Wygodne fotele kuszą, by na nich usiąść i oddać się w ręce naszych zdolnych manikiurzystek. Równie przytulnie jest w gabinecie kosmetologa, który zapewnia całkowitą prywatność, gdyż nikt nie wchodzi do niego w trakcie zabiegu.