Studio Angel

Władysława Umińskiego 1, Warszawa

Keratynowe prostowamie włosów od 239,99 zł w Studiu Angel (-31%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Keratyna nadaje włosom blask, nawilżenie i dobrą kondycję; efekt utrzymuje się do 5 miesięcy, widoczny jest zaraz po zabiegu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: do ramion lub dłuższych niż do ramion
  • dopłata do włosów dłuższych: każde dodatkowe 10 ml płatne 70 zł (na miejscu).
  • preparat: Cocochoco

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 308 929. Brak możliwości realizowania kuponów 2 tygodnie przed Wielkanocą i 3 tygodnie przed Bożym Narodzeniem. Przed zakupem sugerowany kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności terminów. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje keratynowe prostowanie włosów (50 ml) w dwóch opcjach do wyboru: do ramion i dłuższych niż do ramion. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Studio Angel