Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio

ul. Wrocławska 8/8u, Kraków

Okulary korekcyjne z antyrefleksem: 39,99 zł za groupon wart 200 zł i więcej opcji w Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szeroki wybór oprawek spośród takich marek jak Alexander McQueen, Chloé, Max Mara, Ray-Ban czy Carrera

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon wartościowy na zakup okularów:

  • 39,99 zł za groupon wart 200 zł na zakup okularów korekcyjnych (oprawa + szkła z antyrefleksem Stayclean Extreme),
  • 49,99 zł za groupon wart 300 zł na zakup okularów korekcyjnych (oprawa + szkła z antyrefleksem Bluecare lub Stayclean Extreme UV) i badanie wzroku,
  • 59,99 zł za groupon wart 400 zł na zakup okularów korekcyjnych progresywnych z kolekcji (oprawa + szkła progresywne z antyrefleksem Stayclean Extreme UV) i badanie wzroku (okulary progresywne przeznaczone dla osób po 40. roku życia).

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Tylko dla nowych klientów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Czas realizacji - 14 dni roboczych. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata. Dotyczy marek Alexander McQueen, Chloé, Max Mara, Ray-Ban, Carrera.
Konieczna rezerwacja tel. 534 755 044 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio

Nacisk na takie wartości jak wysoka jakość obsługi, szacunek klientów i szczególna troska o ich wzrok to coś, z czego słynie krakowski salon optyczny. Spośród proponowanych tutaj oprawek i szkieł odnaleźć można wiele markowych egzemplarzy, w tym takich firm jak Carrera, Max Mara, Alexander McQueen czy Ray-Ban.

Warto również wspomnieć, że salon wspiera akcję Dawcom w Darze – dzięki temu wszystkie osoby oddające krew liczyć mogą na specjalny rabat 15% przy zakupie okularów.