Alfa Dental & Beauty

Blich 3/1, Kraków

Groupony zniżkowe na zabiegi botoxem: 1-3 obszary do wyboru w Alfa Dental & Beauty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pozwala w szybki sposób odmłodzić wygląd dzięki wygładzeniu zmarszczek, podniesieniu brwi lub kącików ust, rozluźnieniu mięśni twarzy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

Oferta obejmuje groupony zniżkowe, na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu.

 • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
 • preparat stosowany podczas zabiegu: botox (toksyna botulinowa)

ABO Liquid – zabieg relaksacji mięśni twarzy z użyciem płynnego neuromodulatora Alluzience®, czyli gotowej do użycia płynnej toksyny botulinowej typu A


Botox: zabieg, który pozwala niwelować zmarszczki, głównie w górnych partiach twarzy (np. zmarszczki poziome i pionowe czoła, tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki palacza wokół ust).

 • Wskazania: zmarszczki mimiczne
 • Czas trwania: ok. 30-60 min
 • Reakcja po zabiegu: może występować zaczerwienienie
 • Liczba wymaganych zabiegów: 1
 • Utrzymywanie się efektu: ok. 6 mies.
 • Dodatkowe informacje: zabieg nie sprawdzi się w przypadku zmarszczek, które powstają na skutek wiotczenia skóry lub utraty tkanki i objętości – w tym wypadku lepiej zastosować zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

Przykładowe ceny zabiegów:

 • tzw. lwia zmarszczka: 400-500 zł
 • tzw. kurze łapki: 500-600 zł
 • czoło: 500-600 zł

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 387 455. Oferta obejmuje groupony zniżkowe, na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu. Oferta nie łączy się z innymi promocjami w Alfa Dental & Beauty. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Alfa Dental & Beauty

Zlokalizowane w Krakowie centrum medyczne to wyjątkowe miejsce na mapie miasta specjalizujące się w zabiegach upiększających. Pracujący tutaj specjaliści z różnych dziedzin kompleksowo dbają zadowolenie klientów, oferując indywidualnie dopasowane zabiegi wykonywane z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów i nowoczesnych technologicznie urządzeń. Bogata oferta obejmuje zabiegi stomatologiczne, laserowe, medycynę i ginekologię estetyczną, zabiegi trychologiczne i kosmetyczne.

Więcej informacji na Facebooku.