Afrodyta Lash Room

os. Przyjaźni, nr 125D, Poznań

Stylizacja rzęs: lifting, koloryzacja botoks i laminacja za 94 zł w Afrodyta Lash Room (zamiast 170 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie i dogłębne odżywianie naturalnych rzęs

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Karolina
7 Oceny7 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
lipiec 11, 2022
Jestem bardzo zadowolona. Efekt utrzymuje się nadal a jestem już miesiąc po zabiegu. Chętnie powtórzę lifting ;) Polecam
A
Agnieszka
2 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
luty 19, 2022
Zabieg wykonany profesjonalnie, polecam
T
Tatiana
9 Oceny8 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 9, 2021
Skasowali Groupon a usługi nie wykonali, bo miałam pomalowane rzęsy Niemiła obsługa, brak szacunku do klienta, kazali czekać godzinę bo mają poślizg Czekać żeby powiedzieli "mi się nie opłaca robić rzęs bo to 2 godz pracy" a jak są pomalowane, klej nie będzie się trzymać Pieniądze nie oddali, porażka
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
I
Iwona
15 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 9, 2021
Przemiła Pani Agnieszka, usługa wykonana z dużą wprawą i profesjonalizmem w miłej atmosferze

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: lifting, koloryzacja botoks i laminacja rzęs
  • czas trwania zabiegu: od 60 do 90 minut
  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 694 645 045. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. W przypadku zdjęcia rzęs obowiązuje dodatkowa opłata: 30 zł. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Afrodyta Lash Room

Główną specjalizacją tego poznańskiego salonu są zabiegi z zakresu stylizacji rzęs. Gabinet Afrodyta Lash Room prowadzony jest przez doświadczoną i wykwalifikowaną specjalistkę, nie tylko z zakresu stylizacji, ale także wizażu. W ramach oferty zdecydować się można na m.in. przedłużanie rzęs Russian Volume 4-9D, hennę brwi i rzęs, makijaż ślubny, okolicznościowy.