Aeroklub Bielsko-Bialski

ul. Cieszyńska 321, Bielsko-Biała

Lot widokowy nad Beskidami od 129,99 zł z Aeroklubem Bielsko-Bialskim (do -37%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nawet 30-minutowy lot, podczas którego będzie można podziwiać piękno Beskidów z lotu ptaka

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Lot widokowy nad Beskidami:

  • 129,99 zł zamiast 200 zł za lot 10-minutowy,
  • 254,99 zł zamiast 400 zł za lot 20-minutowy,
  • 379,99 zł zamiast 600 zł za lot 30-minutowy.

Lot odbędzie się samolotem typu Cessna z minimum 2 osobami na pokładzie. Przed lotem przewidziane jest krótkie zapoznanie ze sprzętem.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon. Organizator zastrzega sobie prawo do przełożenia daty szkolenia i lotu zapoznawczego w przypadku złych warunków atmosferycznych. Dla osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów. Min. wzrost dzieci to 1 m.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 33 815 18 70. Rezerwacja jest wstępna, dokładny termin (za wyjątkiem niedziel) potwierdzony zostanie telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

 

Aeroklub Bielsko-Bialski

Ci, którzy marzą o tym, by beztrosko pobujać w obłokach, mogą wznieść się wysoko nad ziemię dzięki pomocy doświadczonych instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i zarażają pasją do latania. Podczas podstawowego szkolenia samolotowego przyswaja się niezbędne wiadomości teoretyczne i podstawowe zasady pilotażu, by móc zasiąść za sterami maszyny.

W ofercie aeroklubu są szkolenia teoretyczne i praktyczne m.in. do licencji pilota samolotowego turystycznego PPL(A) lub pilota szybowcowego SPL, w zakresie świadectwa kwalifikacji skoczka spadochronowego oraz pilota samolotu ultralekkiego, a także do uprawnień instruktorskich FI(A) i FI(G). Dodatkowo prowadzone są szkolenia specjalistyczne w zakresie powyższych licencji i uprawnień.