Active Paintball Kraków

ul. Zachodnia, Prusy

Paintball: gra dla 6-16 osób w Active Paintball Kraków (do -33%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do dobrej zabawy oraz aktywnego spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół i znajomych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • składowe pakietu: gra w paintball z wyposażeniem (mundur, maska, marker)
  • liczba kulek w pakiecie: 100 kulek
  • możliwość dokupienia dodatkowych kulek, zgodnie z cennikiem
  • liczba osób, która może wziąć udział w zabawie: 6-16
  • gra odbywa się na zewnątrz
  • czas trwania usługi: 2-3 godz.

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 225 246. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Active Paintball Kraków

Zlokalizowana w miejscowości Prusy, niedaleko Krakowa firma specjalizuje się w organizowaniu aktywnego wypoczynku z nutką rywalizacji. Active Paintball od kilku lat organizuje gry paintballowe zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W ofercie dostępne są pakiety w zestawach z niezbędnym sprzętem i kulkami. Na miejscu można zorganizować spotkanie firmowe, integrację, urodziny lub wieczór panieński i kawalerski.

Więcej informacji na Facebooku.