3 Car

ul. Matysowska 271, Rzeszów

Przegląd klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika chłodzącego i ozonowanie w 3 Car

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by podnieść komfort podróżowania, pozbyć się nieprzyjemnych zapachów oraz zapewnić optymalną temperaturę w aucie w upalne dni

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie:
    • ozonowanie
    • przegląd klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika chłodzącego
  • przed uzupełnieniem czynnika następuje sprawdzenie szczelności klimatyzacji
  • rodzaj czynnika: R134A
  • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: 25 zł

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 576 105 677 lub 533 890 223. Godziny otwarcia: pon.-pt. 08-18, sob. 09-14. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

3 Car

Sklep 3 Car swoim klientom oferuje części do samochodów osobowych oraz ciężarowych, które są nowe i posiadają gwarancję producenta (od 12-24 miesięcy). Dzięki temu można tu dostać towar z dużym rabatem, a mowa m.in. o elementach układu chłodzenia (np. termostat, chłodnica wody), tarczach i klockach hamulcowych, sprzęgle, przegubie napędowym czy filtrach (np. kabinowych, powietrza, oleju). W 3 Car dostępne są również usługi serwisowe (np. klimatyzacji).