Od naszych edytorów

Dream Car to Centrum Kompleksowej Obsługi Pojazdów znajdujące się w samym sercu Krakowa. Serwis dysponuje 10-cioma w pełni wyposażonymi stanowiskami do obsługi samochodów osobowych i dostawczych, gdzie wykonać można naprawy w zakresie mechaniki oraz elektromechaniki. Klientom oferowane są również usługi myjni ręcznej, gdzie pracownicy zadbają o to, aby samochód odzyskał blask, a każda podróż sprawiała przyjemność. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz nowoczesnemu wyposażeniu firmy BOSCH serwis wulkanizacji świadczy usługi naprawy, wymiany i optymalizacji wszelkiego rodzaju kół dla samochodów osobowych i dostawczych oraz fachowego doradztwa w przypadku zakupu nowego ogumienia. Serwis klimatyzacji natomiast, świadczy usługi zapewniające komfort i bezpieczeństwo podróży w czasie upalnych dni oferując serwisowanie układów klimatyzacji z czynnikiem R134a oraz nowym 1234yf za pomocą nowoczesnych urządzeń marki BOSCH. Personel posiada wieloletnie doświadczenie poparte licznymi szkoleniami i certyfikatami, a także niezbędne uprawnienia pozwalające świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dla wygody klientów przygotowana została poczekalnia, gdzie w komfortowych warunkach można oczekiwać na wykonaną usługę, umilając sobie czas czytaniem prasy codziennej lub oglądaniem TV, a także duży parking, gdzie samochody czekają na odbiór przez swoich właścicieli.

Recommended For You
Deals Nearby
Similar Deals

Tips

Guest13 hours ago

Polecam.

Monika3 days ago

szybko i sprawnie

Małgorzata4 days ago

Bardzo solidna firma.Polecam w 100%.Szybko,sprawnie i bardzo profesjonalna obsługa.Dziekuję 👍

Luiza6 days ago

Świetna obsluga

Grzegorz1 month ago

Omijać szeroko zarówno ten produkt jak i warsztat. Przegląd opiera się o informacje ,że klima nie jest szczelna, a jak chcesz wiedzieć gdzie to bulisz dodatkowy chajs , obsluga nieuprzejma

Guest2 months ago

I am old client. All is good as always

Bartłomiej2 months ago

"sprawdzanie szczelności" nie sprawdza szczelności. Sprzedawca informuje, że trzeba dokupić usługę sprawdzania manualnego. W przeciwnym razie to kupujący ponosi ryzyko, że czynnik wyparuje. Za wymianę kabelka policzono jak za woły. Może jak ktoś ma nowe auto i klimę w świetnym stanie, to ten grupon ma sens. Dla reszty to zwykłe naciąganie.

Przemysław2 months ago

Polecam Usługi Dream Car .. !

Ryszard7 months ago

Z usług firmy Dream Car korzystam od jakiegoś czasu i jak na razie jestem zadowolony z ich usług. POLECAM

Piotr9 months ago

Oszustwo. Użyłem grouponu oraz zleciłem dodatkowo wymianę oleju oraz sprawdzenie szczelności chłodnicy i usunięcie pisków w zawieszeniu Olej miałem swój, jak również filtr kabinowy. Jak się okazuje, proste uslugi sprawdzenia tych dwóch rzeczy oraz wymiana oleju kosztują 375 złotych. Pracownicy nie poinformowali mnie o kosztach, nie udało mi się dowiedzieć za co konkretnie taka opłata. Auto stoi nieodebrane, będzie rozmowa z kierownikiem. Oczywiście na drugi dzień, bo już go nie było. Koszty dojazdu oczywiście pokrywam z własnej kieszeni.