Brak nowych powiadomień

Betelli Kody Rabatowe

Oszczędzaj Zakupach Obuwia Podwyższającego w Betelli.pl
Oszczędzaj Zakupach Obuwia Podwyższającego w Betelli.pl
SPRAWDŹ
 • Musisz to mieć
  Oferta online

  Dodatkowe 7 cm Pewności Siebie z Obuwiem Betelli.pl

  SPRAWDŹ
  wygasa 28.05.2021
  Zobacz warunki
 • Oferta z Newslettera
  Oferta online

  Bieżąca Oferta Sklepu z Newsletterem Betelli.pl

  SPRAWDŹ
  wygasa 28.05.2021
  Zobacz warunki

Popularne Kody Rabatowe Betelli na marzec 2021

Opis koduRodzajWygasa
Bieżąca Oferta Sklepu z Newsletterem Betelli.plOferta online28 maj 2021
Dodatkowe 7 cm Pewności Siebie z Obuwiem Betelli.plOferta online28 maj 2021
Oszczędzaj Zakupach Obuwia Podwyższającego w Betelli.plOferta online28 maj 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach z Betelli

Betelli pl banner

Jak wykorzystać oferowany przez Betelli kod rabatowy?

Aby zastosować kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i zapisać znaki, które się pojawią, a następnie podać je przy składaniu zamówienia. Oferty online można obejrzeć, klikając „Skorzystaj” i „Kup teraz”. Wtedy otworzy się strona sklepu i ceny będą od razu niższe.

Jak dokonać zwrotu zamówienia ze strony Betelli?

Wszystkim klientom przysługuje prawo do zwrócenia zamówienia bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru poprzez wysłanie do Betelli oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a następnie, w ciągu 14 dni od daty złożenia oświadczenia, odesłanie lub dostarczenie sklepowi zamówienia. Dalsze warunki, regulamin i formularz oświadczenia znajdują się na stronie firmy.

Jak złożyć reklamację od producenta Betelli?

W razie wadliwości produktów Betelli, należy złożyć reklamację drogą e-mailową pod adresem kontakt@beglossy.pl, lub pod numerem 500 162 728. Sprzedawca ustosunkuje się wobec reklamacji w ciągu czternastu dni, a w razie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji zaoferuje wymianę produktów, ewentualnie zwrot pieniędzy. Dalsze informacje można znaleźć na stronie firmy.

Jak wygląda dostawa zamówień ze sklepu Betelli?

Betelli dokłada starań, aby czas realizacji zamówień nie przekraczał 24 godzin w dni robocze. Płacić można przelewem, za pobraniem, lub przez PayPal. Dostawy są przeprowadzane kurierem. Betelli dostarcza również na terenie UE.

Czy Betelli prowadzi fizyczne salony?

Nie, ale za uprzednim uzgodnieniem można przymierzyć buty w siedzibie firmy w Warszawie na ul. Nowogrodzkiej 31, lokal 401, czwarte piętro.

Bądź w kontakcie z firmą Betelli

Z Betelli można skontaktować się pod numerem telefonu 500 162 728, drogą elektroniczną pod adresem sklep@betelli.pl, a także listownie:
BETELLI (F2H Sp. Z o.o)
ul. Nowogrodzka 31 lok. 401 4 piętro
00-511 Warszawa

Śledź trendy z marką Betelli

Betelli jest na platformie Facebook, a także prowadzi blog o firmie, obuwiu i stylu życia.

3 dostępnych ofert

Odkryj Betelli.pl

Betelli to idea, że wzrost nie musi definiować mężczyzny. Betelli to marka butów na każdą okazję, od bieżni do ślubu, które dodają 7 centymetrów, by wyzwolić naturalną pewność siebie. Począwszy od trzech przyjaciół, którzy wpadli na pomysł stworzenia obuwia, które będzie wygodne, modne i eleganckie, a jednocześnie będzie dodawać wzrostu, sklep urósł w firmę, o której donosiły TVN i TVP. Wykorzystując udzielany przez sklep Betelli kod rabatowy, każdy mężczyzna może czuć się na swoją prawdziwą miarę.

Zgarnij więcej oszczędności z Betelli.pl

W imię pełnej ostrożności i troski o klienta, zamówienia są dyskretne, przesyłane w brązowych opakowaniach opisanych „obuwie” bez wspomnienia nazwy marki. Betelli oferuje newsletter, który pozwala natychmiast dowiadywać się o atrakcyjnych nowościach, wyprzedażach i promocjach, a także korzystny program lojalnościowy, który zapewnia stałym klientom poważne zniżki. A dla dopełnienia poprawionego przez Betelli życia, firma prowadzi blog ze wskazówkami modowymi i radami lifestyle’owymi, tak, by móc czerpać z życia pełną piersią.

Popularne w Betelli.pl

Betelli ma w ofercie kilkadziesiąt modeli butów, które łączy wygoda, styl, i dopracowanie pozwalające im wyglądać bardzo naturalnie, tak, by nikomu nie przyszło do głowy, że mają funkcję podwyższania noszącego. Przez oferowane przez Betelli rabaty w godnej cenie można nabyć lekkie buty sportowe, szykowne codzienne, eleganckie buty formalne na pokonanie każdego profesjonalnego wyzwania i budowanie sukcesu na sukcesie, a wreszcie buty do ślubu, które pozwalają dopełnić doskonałość najpiękniejszego dnia w życiu.

Dostępne dzisiaj

Oferty3