Brak nowych powiadomień

Betelli Kody Rabatowe

Obuwie Podwyższające na Specjalną Okazję od Betelli.pl
Obuwie Podwyższające na Specjalną Okazję od Betelli.pl
SPRAWDŹ
 • Do 70zł Rabatu
  Oferta online

  Oszczędź Nawet 70 zł Zakupach w Betelli.pl

  SPRAWDŹ
  wygasa 17.07.2020
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  Kolekcja Casual od 349 zł Betelli.pl

  SPRAWDŹ
  wygasa 20.07.2020
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Dodaj 7 cm Pewności Siebie z Obuwiem Betelli.pl

  SPRAWDŹ
  wygasa 17.07.2020
  Zobacz warunki
 • Darmowa dostawa
  Oferta online

  Darmowa Dostawa do Salonu w Warszawie w Betelli.pl

  SPRAWDŹ
  wygasa 06.06.2020
  Zobacz warunki

Popularne Kody Rabatowe Betelli na maj 2020

Opis koduRodzajWygasa
Darmowa Dostawa do Salonu w Warszawie w Betelli.plOferta online6 cze 2020
Dodaj 7 cm Pewności Siebie z Obuwiem Betelli.plOferta online17 lip 2020
Obuwie Podwyższające na Specjalną Okazję od Betelli.plOferta online20 lip 2020
Kolekcja Casual od 349 zł Betelli.plOferta online20 lip 2020
Oszczędź Nawet 70 zł Zakupach w Betelli.plOferta online17 lip 2020

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach z Betelli

Betelli pl banner

Jak wykorzystać oferowany przez Betelli kod rabatowy?

Aby zastosować kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i zapisać znaki, które się pojawią, a następnie podać je przy składaniu zamówienia. Oferty online można obejrzeć, klikając „Skorzystaj” i „Kup teraz”. Wtedy otworzy się strona sklepu i ceny będą od razu niższe.

Jak dokonać zwrotu zamówienia ze strony Betelli?

Wszystkim klientom przysługuje prawo do zwrócenia zamówienia bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru poprzez wysłanie do Betelli oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a następnie, w ciągu 14 dni od daty złożenia oświadczenia, odesłanie lub dostarczenie sklepowi zamówienia. Dalsze warunki, regulamin i formularz oświadczenia znajdują się na stronie firmy.

Jak złożyć reklamację od producenta Betelli?

W razie wadliwości produktów Betelli, należy złożyć reklamację drogą e-mailową pod adresem kontakt@beglossy.pl, lub pod numerem 500 162 728. Sprzedawca ustosunkuje się wobec reklamacji w ciągu czternastu dni, a w razie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji zaoferuje wymianę produktów, ewentualnie zwrot pieniędzy. Dalsze informacje można znaleźć na stronie firmy.

Jak wygląda dostawa zamówień ze sklepu Betelli?

Betelli dokłada starań, aby czas realizacji zamówień nie przekraczał 24 godzin w dni robocze. Płacić można przelewem, za pobraniem, lub przez PayPal. Dostawy są przeprowadzane kurierem. Betelli dostarcza również na terenie UE.

Czy Betelli prowadzi fizyczne salony?

Nie, ale za uprzednim uzgodnieniem można przymierzyć buty w siedzibie firmy w Warszawie na ul. Nowogrodzkiej 31, lokal 401, czwarte piętro.

Bądź w kontakcie z firmą Betelli

Z Betelli można skontaktować się pod numerem telefonu 500 162 728, drogą elektroniczną pod adresem sklep@betelli.pl, a także listownie:
BETELLI (F2H Sp. Z o.o)
ul. Nowogrodzka 31 lok. 401 4 piętro
00-511 Warszawa

Śledź trendy z marką Betelli

Betelli jest na platformie Facebook, a także prowadzi blog o firmie, obuwiu i stylu życia.

Odkryj Betelli.pl

Betelli to idea, że wzrost nie musi definiować mężczyzny. Betelli to marka butów na każdą okazję, od bieżni do ślubu, które dodają 7 centymetrów, by wyzwolić naturalną pewność siebie. Począwszy od trzech przyjaciół, którzy wpadli na pomysł stworzenia obuwia, które będzie wygodne, modne i eleganckie, a jednocześnie będzie dodawać wzrostu, sklep urósł w firmę, o której donosiły TVN i TVP. Wykorzystując udzielany przez sklep Betelli kod rabatowy, każdy mężczyzna może czuć się na swoją prawdziwą miarę.

Zgarnij więcej oszczędności z Betelli.pl

W imię pełnej ostrożności i troski o klienta, zamówienia są dyskretne, przesyłane w brązowych opakowaniach opisanych „obuwie” bez wspomnienia nazwy marki. Betelli oferuje newsletter, który pozwala natychmiast dowiadywać się o atrakcyjnych nowościach, wyprzedażach i promocjach, a także korzystny program lojalnościowy, który zapewnia stałym klientom poważne zniżki. A dla dopełnienia poprawionego przez Betelli życia, firma prowadzi blog ze wskazówkami modowymi i radami lifestyle’owymi, tak, by móc czerpać z życia pełną piersią.

Popularne w Betelli.pl

Betelli ma w ofercie kilkadziesiąt modeli butów, które łączy wygoda, styl, i dopracowanie pozwalające im wyglądać bardzo naturalnie, tak, by nikomu nie przyszło do głowy, że mają funkcję podwyższania noszącego. Przez oferowane przez Betelli rabaty w godnej cenie można nabyć lekkie buty sportowe, szykowne codzienne, eleganckie buty formalne na pokonanie każdego profesjonalnego wyzwania i budowanie sukcesu na sukcesie, a wreszcie buty do ślubu, które pozwalają dopełnić doskonałość najpiękniejszego dnia w życiu.

Dostępne dzisiaj

Oferty5