Brak nowych powiadomień

Puccini Kody Rabatowe

Torby i Plecaki w Puccini
Torby i Plecaki w Puccini
SPRAWDŹ
 • Darmowy zwrot
  Oferta online

  30 Dni na Darmowy Zwrot w Puccini

  SPRAWDŹ
  wygasa 30.03.2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Walizki i Kuferki od 89,99 zł w Puccini

  SPRAWDŹ
  wygasa 30.03.2021
  Zobacz warunki
 • Musisz to mieć
  Oferta online

  Modne Torebki Damskie od 83,99 zł w Puccini

  SPRAWDŹ
  wygasa 30.03.2021
  Zobacz warunki

Popularne Kody Rabatowe Puccini na marzec 2021

Opis koduRodzajWygasa
Modne Torebki Damskie od 83,99 zł w PucciniOferta online30 mar 2021
Walizki i Kuferki od 89,99 zł w PucciniOferta online30 mar 2021
30 Dni na Darmowy Zwrot w PucciniOferta online30 mar 2021
Torby i Plecaki w PucciniOferta online30 mar 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w sklepach Puccini

Puccini pl banner

Jak wykorzystać oferowane przez Puccini kody rabatowe?

Z ofertami online można się zapoznać, klikając „Skorzystaj” i „Kup teraz”. Wtedy otworzy się strona sklepu i ceny będą od razu niższe. Aby wykorzystać kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i zapisać wyświetlone znaki, a potem podać je przy finalizowaniu zamówienia.

Jak odesłać zamówienie z firmy Puccini?

Klientom przysługuje prawo do zwrotu towarów w ciągu 30 dni, o ile nie noszą one śladów użytkowania. Nie trzeba podawać powodu. Żeby zwrócić zamówienie, trzeba przesłać firmie Puccini oświadczenie o odstąpieniu od umowy i zwrócić przesyłkę bez zwłoki. Formularz oświadczenia i dalsze warunki i instrukcje znajduje się na stronie zwrotów.

Czy Puccini ma stacjonarne salony?

Tak, ich pełną listę można znaleźć przez internetową wyszukiwarkę.

Jak reklamować zamówienie ze strony Puccini?

Jeżeli w ciągu 2 lat od zakupu (5 w szczególnych wypadkach, długość gwarancji można sprawdzić na etykiecie) pojawią się wady zamówień które nie wynikają z użytkowania, należy złożyć formularz reklamacji i zwrócić wadliwy towar. Puccini odpowie na reklamację w ciągu czternastu dni, a w razie pozytywnego rozpatrzenia usunie wadę bądź zastąpi wadliwy produkt nowym, a jeżeli te opcje będą niemożliwe, zwróci pieniądze. Dalsze informacje i formularz można znaleźć na stronie reklamacji.

Jak działają dostawy zamówień ze strony Puccini?

Płacić można przy odbiorze, przelewem, lub online. Dostawy realizowane są kurierami UPS w dni robocze. Przesyłki o wartości powyżej określonej wartości dostarczane są gratis. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.

Bądź w kontakcie z Puccini

Z pracownikami firmy można się skontaktować przez formularz, dzwoniąc na odpowiedni numer podany na stronie firmy, a także pisząc na sprzedaz@puccini.pl bądź na:

Puccini Sp. Z o.o.
ul. Klubowa 2
72-002 Skarbimierzyce

Śledź trendy z Puccini

Puccini jest obecne na platformach społecznościowych Facebook i Instagram (@puccini.pl).

4 dostępnych ofert

Odkryj Puccini

Firma Puccini wzięła się z podróży. Jej założyciele i projektanci czerpią inspirację z bywania w wielu miejscach świata, zwłaszcza we Włoszech, ojczyźnie najdoskonalszej skóry, a także z potrzeb nieustannego przemieszczania się; z tego biorą się piękno, wygoda, i poręczność firmowych walizek, torebek, i galanterii, a komfort wiedzy, jak atrakcyjny jest oferowany przez Puccini kod rabatowy jest tak przyjemny, jak dotykanie miękkiej firmowej skóry. Jak głosi firmowe motto, gdziekolwiek jesteś, miej ze sobą Puccini.

Zgarnij więcej oszczędności z Puccini

Kupujący mogą skorzystać z elektronicznego newslettera, który w regularnych odstępach czasu donosi o zmianach w asortymencie firmy, wartych uwagi nowościach, atrakcyjnych promocjach, czy dobiegających końca wyprzedażach. Zapisującym się przysługuje atrakcyjny rabat na zakupy, dzięki któremu można jeszcze taniej kupić zobaczone w newsletterze rzeczy. Klienci mogą też znaleźć na stronie firmy poradniki dotyczące istotnych zagadnień jak pielęgnacja skóry, instrukcje użytkowania, czy podejmowania decyzji przy zakupach, a także przydatne porady dla podróżujących.

Popularne w Puccini

Pierwsze produkty firmy należały do galanterii z doskonałej włoskiej skóry. Dziś ta jakość dostępna jest również w formie walizek w wielu rozmiarach, w tym kabinowym, damskich torebek, a także plecaków i toreb, w tym takich na wygodnych kółkach. Nie można też nie wspomnieć o galanterii jak portfele, akcesoriach, a także o tym, jak atrakcyjny jest udzielany przez Puccini rabat. Produkty firmy często należą do kolekcji o nazwach jak Roma, Parma, czy Siena, bo też są tak piękne jak te miasta.

Dostępne dzisiaj

Oferty4