Brak nowych powiadomień

Banggood Kupony

 • Ograniczona czasowo
  Oferta online

  Szybkie Przeceny do -70% w Banggood.com

  SPRAWDŹ
  wygasa 03.12.2020
  Zobacz warunki

Popularne Kupony Banggood na czerwiec 2020

Opis koduRodzajWygasa
Szybkie Przeceny do -70% w Banggood.comOferta online3 gru 2020

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w portalu Banggood

Banggood pl banner

Jak wykorzystać oferowane przez sklep Bangood kupony?

Aby skorzystać z oferty online, należy kliknąć „Skorzystaj”, by wyświetliły się jej warunki. Aby skorzystać z kodu zniżkowego, należy kliknąć „Pobierz kod” i zapisać wyświetlony kod, a następnie podać go przy finalizowaniu zamówienia.

Jak działa dostawa zamówień ze strony Banggood?

Banggood akceptuje tylko płatności online. Czas dostawy zależy od wybranego trybu i miejsca pochodzenia i może wynosić nawet tak mało, jak 3 dni robocze. Banggood z góry podaje przewidywany czas realizacji i zwraca pieniądze, jeżeli nie zostanie spełniony.

Jak anulować zamówienie z portalu Banggood?

Żeby anulować zamówienie z Banggood, należy jak najszybciej skontaktować się z firmą poprzez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu się na konto na stronie firmy.

Jak śledzić zamówienie z firmy Banggood?

Po wysłaniu zamówienia, klient otrzyma e-mail z potwierdzeniem wysyłki z kodem śledzenia i adresem strony internetowej, gdzie można go wykorzystać do śledzenia przesyłki.

Jak zwrócić zamówienie z Banggood?

Klientom przysługuje prawo do zwrócenia zamówienia w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru poprzez odstąpienie od umowy przez formularz kontaktowy dostępny na stronie sklepu. Firma zwróci wtedy koszt produktu, a klient pokryje tylko koszt przesyłki w obie strony. Warunki i regulamin znajdują się na na stronie firmy (ang.).

Co zrobić, jeżeli zamówienie z Banggood nie działa lub zostało uszkodzone w transporcie?

Tę sytuację pokrywa gwarancja. W ciągu siedmiu dni należy przesłać firmie dowód wady, a także deklarację, czy woli się zwrot pieniędzy, czy sprawny egzemplarz. Jeżeli Banggood uzna wadę, postąpi zgodnie z wolą klienta. Jeżeli wartość towaru jest wysoka (zazwyczaj powyżej 70 dolarów), firma może poprosić o odesłanie zamówienia za pokryciem uzgodnionych kosztów.

Bądź w kontakcie ze sklepem Bangood

Z firmą można skontaktować się przez formularz na stronie sklepu, a także pod cservice@banggood.com.

Śledź trendy z firmą Banggood

Banggood jest na platformach społecznościowych Facebook, Instagram (@banggood) i Twitter (@banggood)

1 dostępnych ofert

Odkryj Banggood.com

Banggood to wiodąca chińska platforma sprzedaży elektronicznej, która oferuje towary wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Od 2006 roku nieustannie poszerza swoją ofertę, która liczy już dziesiątki tysięcy produktów w setkach kategorii, a międzynarodowy zespół dba o to, aby klienci cieszyli się bezproblemową i szybką dostawą, a także zapewnia gwarancję na wszystkie zakupy. Oferowane przez Banggood kupony pozwalają uzyskać jeszcze atrakcyjniejsze ceny towarów z całego świata. Jeżeli tego potrzebujesz, Banggood to ma.

Zgarnij więcej oszczędności z Banggood.com

Banggood, poza standardowo niskimi cenami, oferuje wiele okazji, aby klienci oszczędzili jeszcze bardziej, zarówno pieniędzy, jak i czasu. Strona Banggood oferuje nieustanne wyprzedaże i oferty o limitowanym czasie ważności, które obejmują nawet najbardziej pożądane nowinki. Mobilna aplikacja Banggood zapewnia unikatową ofertę za sam fakt jej użycia, a także sprawia, że całość oferty jest na wyciągnięcie ręki z każdego miejsca na świecie, co jest o tyle dobre, że Banggood wysyła swoje towary w prawie każde miejsce na świecie.

Popularne w Banggood.com

Banggood jest wirtualnym hipermarketem: sprzedaje elektronikę, telefony od najprostszych urządzeń do najnowszych smartfonów, narzędzia jak wiertarki i lutownice, sprzęt RTV i AGD, ubrania, kosmetyki, biżuterię, zegarki, perfumy, artykuły dziecięce, meble, żarówki i lampy, artykuły samochodowe, buty, torebki, zabawki, instrumenty, komputery, laptopy, tablety, aparaty fotograficzne, oferta sklepu może wydawać się nieskończona. Innymi słowy, oferowane przez Banggood kody rabatowe sprawiają, że w bardzo niskiej cenie można kupić wszystko, co da się wysłać.

Dostępne dzisiaj

Oferty1