Brak nowych powiadomień

Premiery filmowe na jesienne i zimowe dni: karta warta 50 zł i więcej na wypożyczenie i zakup w serwisie CHILI

Do -66%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Groupony umożliwiają korzystanie z serwisu wideo na żądanie, w którym znajduje się szeroki wybór światowych i polskich hitów filmowych

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 25 zł za groupon o wartości 50 zł na wypożyczenie i zakup filmów w serwisie CHILI www.chili.com
  • 40 zł za groupon o wartości 100 zł na wypożyczenie i zakup filmów w serwisie CHILI www.chili.com
  • 50 zł za groupon o wartości aż 150 zł na wypożyczenie i zakup filmów w serwisie CHILI www.chili.com

W katalogu CHILI znaleźć można tysiące filmów, także tych, które niedawno miały swoje premiery w kinach. Można je wypożyczać i kupować, a także zamawiać w przedsprzedaży, już w momencie, gdy dany hit pojawia się w kinie.

Kod należy aktywować, wchodząc na stronę https://pl.chili.com/promotion

W bazie filmów m.in.:

  • premiery: „Green book”, „Aquaman”, „Przemytnik”, „Mary Poppins powraca”, „Faworyta”
  • znakomite polskie filmy: „Kler”, „Zimna wojna”, „Zabawa zabawa”
  • kolekcje i filmy z dodatkami specjalnymi

W CHILI można wypożyczać i kupować najlepsze filmy bez abonamentu, płacąc tylko za to, co chcesz obejrzeć. Aplikacja CHILI dostępna jest na Smart TV, urządzeniach mobilnych, a także używając Chromecast lub wchodząc na www.chili.com z każdego urządzenia podłączonego do Internetu.

Każdy film można obejrzeć nie tylko w streamingu, ale także offline po pobraniu na tablet czy smartfon, dzięki czemu nie jest konieczne połączenie z internetem. W serwisie CHILI znajdziesz plakaty materiały dodatkowe, w postaci wywiadów z aktorami, zwiastunów, tapet do pobrania.

Warunki

Groupon ważny kod grouponu należy aktywować, po uprzednim zarejestrowaniu się w serwisie najpóźniej do 30.09.2019, postępując wg poniżej opisanego sposobu realizacji, do 30.11.2019 należy wykorzystać wartość aktywowanego wcześniej kodu grouponu.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: 
1. Wejdź na www.chili.com/promotion i wpisz otrzymany kod grouponu.
2. Zarejestruj się lub zaloguj
3. Wartość kodu zostanie automatycznie doładowana do Twojego konta CHILI.
Dodatkowe informacje: Możliwe jest zintegrowanie wartości grouponu z jedną z metod płatności wymienionych na stronie. Raz wykorzystana wartość kodu, nie może być ponownie użyta. Oferta dla nowych i obecnych użytkowników CHILI. Max 2 kupony z Kodami grouponu mogą być wykorzystane/aktywowane przez jednego użytkownika.
W razie dodatkowych pytań: pomoc@chili.com.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

CHILI

Dzięki serwisowi CHILI kino najlepszej jakości zagości w domowym zaciszu na ekranie każdego komputera, laptopa, smartfona czy telewizora. Także z użyciem Chromecast. Serwis umożliwia zakup i wypożyczenie największych filmowych hitów już od 3,90 zł. Magia wielkiego kina podczas jesiennych i zimowych wieczorów dostępna jest teraz na własnej, wygodnej kanapie.

Filmy i seriale można oglądać nie tylko online w streamingu, ale także offline, bez połączenia z Internetem, po pobraniu na tablety, smartfony, laptopy. Warto skorzystać z oferty, aby obejrzeć ulubione filmy, kiedy tylko ma się na to ochotę, nawet w podroży. Jest z czego wybierać, bo CHILI to katalog kilku tysięcy tytułów, wśród których znajdą się zarówno kinowe premiery, jak i klasyka wielkiego kina, bajki dla dzieci, filmy akcji, thrillery, biografie, popularne seriale, kolekcje czy kino dla całej rodziny.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.