Brak nowych powiadomień

Premiery filmowe na jesienne i zimowe dni: karta warta 50 zł i więcej na wypożyczenie i zakup w serwisie CHILI

Do -66%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Groupony umożliwiają korzystanie z serwisu wideo na żądanie, w którym znajduje się szeroki wybór światowych i polskich hitów filmowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 25 zł za groupon o wartości 50 zł na wypożyczenie i zakup filmów w serwisie CHILI www.chili.com
  • 40 zł za groupon o wartości 100 zł na wypożyczenie i zakup filmów w serwisie CHILI www.chili.com
  • 50 zł za groupon o wartości aż 150 zł na wypożyczenie i zakup filmów w serwisie CHILI www.chili.com

W katalogu CHILI znaleźć można tysiące filmów, także tych, które niedawno miały swoje premiery w kinach. Można je wypożyczać i kupować, a także zamawiać w przedsprzedaży, już w momencie, gdy dany hit pojawia się w kinie.

Kod należy aktywować, wchodząc na stronę https://pl.chili.com/promotion

W bazie filmów m.in.:

  • premiery: „Green book”, „Aquaman”, „Przemytnik”, „Mary Poppins powraca”, „Faworyta”
  • znakomite polskie filmy: „Kler”, „Zimna wojna”, „Zabawa zabawa”
  • kolekcje i filmy z dodatkami specjalnymi

W CHILI można wypożyczać i kupować najlepsze filmy bez abonamentu, płacąc tylko za to, co chcesz obejrzeć. Aplikacja CHILI dostępna jest na Smart TV, urządzeniach mobilnych, a także używając Chromecast lub wchodząc na www.chili.com z każdego urządzenia podłączonego do Internetu.

Każdy film można obejrzeć nie tylko w streamingu, ale także offline po pobraniu na tablet czy smartfon, dzięki czemu nie jest konieczne połączenie z internetem. W serwisie CHILI znajdziesz plakaty materiały dodatkowe, w postaci wywiadów z aktorami, zwiastunów, tapet do pobrania.

Warunki

Groupon ważny kod grouponu należy aktywować, po uprzednim zarejestrowaniu się w serwisie najpóźniej do 30.09.2019, postępując wg poniżej opisanego sposobu realizacji, do 30.11.2019 należy wykorzystać wartość aktywowanego wcześniej kodu grouponu.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: 
1. Wejdź na www.chili.com/promotion i wpisz otrzymany kod grouponu.
2. Zarejestruj się lub zaloguj
3. Wartość kodu zostanie automatycznie doładowana do Twojego konta CHILI.
Dodatkowe informacje: Możliwe jest zintegrowanie wartości grouponu z jedną z metod płatności wymienionych na stronie. Raz wykorzystana wartość kodu, nie może być ponownie użyta. Oferta dla nowych i obecnych użytkowników CHILI. Max 2 kupony z Kodami grouponu mogą być wykorzystane/aktywowane przez jednego użytkownika.
W razie dodatkowych pytań: pomoc@chili.com.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

CHILI

Dzięki serwisowi CHILI kino najlepszej jakości zagości w domowym zaciszu na ekranie każdego komputera, laptopa, smartfona czy telewizora. Także z użyciem Chromecast. Serwis umożliwia zakup i wypożyczenie największych filmowych hitów już od 3,90 zł. Magia wielkiego kina podczas jesiennych i zimowych wieczorów dostępna jest teraz na własnej, wygodnej kanapie.

Filmy i seriale można oglądać nie tylko online w streamingu, ale także offline, bez połączenia z Internetem, po pobraniu na tablety, smartfony, laptopy. Warto skorzystać z oferty, aby obejrzeć ulubione filmy, kiedy tylko ma się na to ochotę, nawet w podroży. Jest z czego wybierać, bo CHILI to katalog kilku tysięcy tytułów, wśród których znajdą się zarówno kinowe premiery, jak i klasyka wielkiego kina, bajki dla dzieci, filmy akcji, thrillery, biografie, popularne seriale, kolekcje czy kino dla całej rodziny.