zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego- Akademio

Kurs online: Trener personalny z Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego- Akademio

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs dla osób zainteresowanych pracą w klubach rekreacyjnych czy ośrodkach sportu i rekreacji

O tej ofercie
Kurs nie obejmuje dokumentacji MEN (możliwość dokupienia w Akademio)

Program kursu:

  • anatomia,
  • pierwsza pomoc przedmedyczna,
  • fizjologia wysiłku fizycznego,
  • podstawy pracy trenera personalnego,
  • odnowa biologiczna i dietetyka,
  • masaż w sporcie,
  • psychologia w pracy trenera,
  • rodzaje treningów,
  • formy treningu.
  • więcej informacji dostępnych tutaj

Kurs może być także traktowany jako doskonalenie zawodowe w przypadku instruktorów kulturystyki, instruktorów sportów siłowych i innych dyscyplin sportowych.

Uczestnicy kursu otrzymują dostęp do materiałów szkoleniowych. Po pozytywnym zakończeniu kursu, uczestnik otrzymuje e-certyfikat generowany przez Akademio (w formie pdf-a)

Struktura kursu:

Kurs instruktorski odbywa się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe. Po zaznajomieniu się z materiałami, uczestnik ma możliwość podejścia do egzaminu w formie testu składającego się z 10 pytań zamkniętych. Podstawą zaliczenia egzaminu jest udzielenie min. 7 prawidłowych odpowiedzi. Nie ma limitu podejść do egzaminu. Uczestnik może podejść do egzaminu nawet pierwszego dnia rozpoczęcia kursu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. 
Realizacja: aby zrealizować groupon należy przejść na stronę akademio.online i wykorzystując formularz zgłoszeniowy znajdujący się w dole strony głównej podać: imię i nazwisko, adres e-mail oraz kod zabezpieczający. W ciągu 24 godz. roboczych na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z danymi do logowania oraz potwierdzenie zapisania się na wykupiony kurs. 
Dodatkowe informacje:: po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat jego ukończenia w formie PDF, możliwy do pobrania na platformie po ukończeniu kursu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego- Akademio

Placówka jest objęta systemem oświaty i nadzorem Kuratorium Oświaty. W Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych MEN (RSPO) widnieje pod numerem ewidencyjnym 269793. Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia). Placówka działa zgodnie z ustawą Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 oraz rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.