LEGOLAND®

Pomysł na prezent: niezapomniane atrakcje dla całej rodziny od 329 zł w parku LEGOLAND® w Billund w Danii (do -50%)

Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Wśród atrakcji m.in. zamek-hotel LEGOLAND®, kolejki górskie, kino 4D, miasta i krajobrazy zbudowane z klocków LEGO®

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócieWybierz 1 z 3 opcji

Bilety do parku LEGOLAND®:

  • 329 zł zamiast 658 zł za bilet dla 3 osób (2 dorosłych i 1 dziecko lub 1 dorosły i 2 dzieci)
  • 439 zł zamiast 878 zł za bilet dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci lub 1 dorosły i 3 dzieci)
  • 549 zł zamiast 1098 zł za bilet dla 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci lub 1 dorosły i 4 dzieci)

Wejścia dla dzieci w wieku 3-12 lat (darmowy wstęp dla dzieci poniżej 3. roku życia).

Groupon umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji parku z wyłączeniem Seat Traffic School.

Więcej informacji na temat dni i godzin otwarcia na stronie.

Transport

Do Billund można dojechać samochodem lub wybrać bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy, Gdańska lub Poznania. Lotnisko w Billund znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku LEGOLAND®, który można podziwiać podczas lądowania.

Wstęp do parku LEGOLAND® na kilka dni

Możliwość zakupu kilku grouponów umożliwiających wstęp do parku na więcej niż jeden dzień. Każdy groupon uprawnia do jednorazowego wstępu.

Niezapomniane przeżycia w parku LEGOLAND®

Nową atrakcją parku jest (pełniący funkcję hotelu) zamek z klocków LEGO®. Pomiędzy dwoma, prostopadle ustawionymi do siebie budynkami zamku mieści się dziedziniec z placem zabaw wraz z ogromnymi figurami rycerzy oraz smoków. Wnętrze hotelu (lobby, klatka schodowa, sala jadalna, pokoje gości) swoim wyglądem przypominają średniowieczne komnaty.

W nowej krainie tematycznej LEGO® NINJAGO® można sprawdzić swoje umiejętności wojowników ninja w Labiryncie Laserowym Lloyda, na Ściance Wspinaczkowej Cole’a, w Latających Kapsułach Kai’a oraz podczas Treningu Refleksu Jay’a. Niesamowite przeżycie NINJAGO® zapewnia interaktywna nowość na skalę światową – LEGO® NINJAGO® The Ride, w której można nauczyć się władać czterema mocami: ogniem, piorunem, ziemią i lodem.

W parku LEGOLAND® znajduje się ponad 60 milionów klocków LEGO® i mnóstwo niesamowitych wrażeń dla całej rodziny. LEGOLAND® zapewnia milion wrażeń na zjeżdżalniach, wodnym placu zabaw u piratów, wielu imponujących modelach LEGO® lub podczas zabawy w krainie LEGO DUPLO®. Daje też możliwość spotkania Gangu Olsena.

W parku na gości czeka moc niespodzianek, m.in. gęsia skórka w nawiedzonym zamku Ghost – The Haunted House ze wszystkimi strasznymi postaciami LEGO®, od których aż włos jeży się na głowie. W Westernowym Miasteczku można upiec z wodzem Indian chleb na kijku, a w krainie Miniland – wyruszyć na poszukiwanie przygód w świecie z klocków LEGO®. Na amatorów ekstremalnych przeżyć czeka wieża swobodnego spadania Polar X-plorer. W zatoce Penguin Bay można pomachać pingwinom, a w Atlantis by SEA LIFE™ – oglądać rekiny przepływające nad głowami. Na koniec dnia warto wjechać na LEGOTOP®, gdzie, na wysokości 720 metrów, można ujrzeć cały park.  

Warunki


Groupon ważny od 30.03.2019 do 03.11.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów. W ramach każdego grouponu: wejście dla maks. 2 dorosłych. Oferta obejmuje wszystkie atrakcje parku z wyłączeniem SEAT Traffic School.
Realizacja: wydrukowany groupon (z wyraźnym kodem) należy okazać przed wejściem. Brak konieczności rezerwacji – z grouponem należy udać się prosto do wejścia.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Wejście dla dzieci w wieku 3-12 lat (darmowy wstęp dla dzieci poniżej 3. roku życia). Dni i godziny otwarcia można sprawdzić na stronie: https://www.legoland.dk/en/plan-visit/opening-hours/
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

LEGOLAND®


Duński park rozrywki LEGOLAND® to ponad 14 hektarów atrakcji – pobyt w nim to zatem dzień wypełniony po brzegi rozmaitymi wrażeniami. Na zwiedzających czekają ułożone z klocków LEGO® magiczne światy, szalona kolejka górska, a także krainy rycerzy i piratów oraz przygoda na biegunie. Dla kinomanów przewidziano Strefę Wyobraźni, największe w Skandynawii kino 4D.

Dobrze znaną atrakcją parku jest też Ghost – The Haunder House, czyli nawiedzony dom o powierzchni 800 m², pozwalający poczuć dreszczyk emocji. W centralnej części parku LEGOLAND® mieści się Miniland, czyli świat w miniaturze wykonany z ponad 20 milionów klocków LEGO®. Między poszczególnymi atrakcjami warto odpocząć w jednej z licznych kawiarni i restauracji.

W 2016 roku na dodatkowej powierzchni 5100 m² powstały zbudowane z 1,5 tony klocków nowe atrakcje, takie jak LEGO® NINJAGO® World (m.in. Lloyd’s Laser Maze, czyli labirynt, w którym trzeba pokonać 30 laserów w jak najkrótszym czasie).

LEGOLAND®

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.