LEGOLAND®

Pomysł na prezent: niezapomniane atrakcje dla całej rodziny od 329 zł w parku LEGOLAND® w Billund w Danii (do -50%)

Do -50%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Bilety do parku LEGOLAND®:

  • 329 zł zamiast 658 zł za bilet dla 3 osób (2 dorosłych i 1 dziecko lub 1 dorosły i 2 dzieci)
  • 439 zł zamiast 878 zł za bilet dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci lub 1 dorosły i 3 dzieci)
  • 549 zł zamiast 1098 zł za bilet dla 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci lub 1 dorosły i 4 dzieci)

Wejścia dla dzieci w wieku 3-12 lat (darmowy wstęp dla dzieci poniżej 3. roku życia).

Groupon umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji parku z wyłączeniem Seat Traffic School.

Więcej informacji na temat dni i godzin otwarcia na stronie.

Transport

Do Billund można dojechać samochodem lub wybrać bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy, Gdańska lub Poznania. Lotnisko w Billund znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku LEGOLAND®, który można podziwiać podczas lądowania.

Wstęp do parku LEGOLAND® na kilka dni

Możliwość zakupu kilku grouponów umożliwiających wstęp do parku na więcej niż jeden dzień. Każdy groupon uprawnia do jednorazowego wstępu.

Niezapomniane przeżycia w parku LEGOLAND®

Nową atrakcją parku jest (pełniący funkcję hotelu) zamek z klocków LEGO®. Pomiędzy dwoma, prostopadle ustawionymi do siebie budynkami zamku mieści się dziedziniec z placem zabaw wraz z ogromnymi figurami rycerzy oraz smoków. Wnętrze hotelu (lobby, klatka schodowa, sala jadalna, pokoje gości) swoim wyglądem przypominają średniowieczne komnaty.

W nowej krainie tematycznej LEGO® NINJAGO® można sprawdzić swoje umiejętności wojowników ninja w Labiryncie Laserowym Lloyda, na Ściance Wspinaczkowej Cole’a, w Latających Kapsułach Kai’a oraz podczas Treningu Refleksu Jay’a. Niesamowite przeżycie NINJAGO® zapewnia interaktywna nowość na skalę światową – LEGO® NINJAGO® The Ride, w której można nauczyć się władać czterema mocami: ogniem, piorunem, ziemią i lodem.

W parku LEGOLAND® znajduje się ponad 60 milionów klocków LEGO® i mnóstwo niesamowitych wrażeń dla całej rodziny. LEGOLAND® zapewnia milion wrażeń na zjeżdżalniach, wodnym placu zabaw u piratów, wielu imponujących modelach LEGO® lub podczas zabawy w krainie LEGO DUPLO®. Daje też możliwość spotkania Gangu Olsena.

W parku na gości czeka moc niespodzianek, m.in. gęsia skórka w nawiedzonym zamku Ghost – The Haunted House ze wszystkimi strasznymi postaciami LEGO®, od których aż włos jeży się na głowie. W Westernowym Miasteczku można upiec z wodzem Indian chleb na kijku, a w krainie Miniland – wyruszyć na poszukiwanie przygód w świecie z klocków LEGO®. Na amatorów ekstremalnych przeżyć czeka wieża swobodnego spadania Polar X-plorer. W zatoce Penguin Bay można pomachać pingwinom, a w Atlantis by SEA LIFE™ – oglądać rekiny przepływające nad głowami. Na koniec dnia warto wjechać na LEGOTOP®, gdzie, na wysokości 720 metrów, można ujrzeć cały park.  

Warunki


Groupon ważny od 30.03.2019 do 03.11.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów. W ramach każdego grouponu: wejście dla maks. 2 dorosłych. Oferta obejmuje wszystkie atrakcje parku z wyłączeniem SEAT Traffic School.
Realizacja: wydrukowany groupon (z wyraźnym kodem) należy okazać przed wejściem. Brak konieczności rezerwacji – z grouponem należy udać się prosto do wejścia.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Wejście dla dzieci w wieku 3-12 lat (darmowy wstęp dla dzieci poniżej 3. roku życia). Dni i godziny otwarcia można sprawdzić na stronie: https://www.legoland.dk/en/plan-visit/opening-hours/
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

LEGOLAND®


Duński park rozrywki LEGOLAND® to ponad 14 hektarów atrakcji – pobyt w nim to zatem dzień wypełniony po brzegi rozmaitymi wrażeniami. Na zwiedzających czekają ułożone z klocków LEGO® magiczne światy, szalona kolejka górska, a także krainy rycerzy i piratów oraz przygoda na biegunie. Dla kinomanów przewidziano Strefę Wyobraźni, największe w Skandynawii kino 4D.

Dobrze znaną atrakcją parku jest też Ghost – The Haunder House, czyli nawiedzony dom o powierzchni 800 m², pozwalający poczuć dreszczyk emocji. W centralnej części parku LEGOLAND® mieści się Miniland, czyli świat w miniaturze wykonany z ponad 20 milionów klocków LEGO®. Między poszczególnymi atrakcjami warto odpocząć w jednej z licznych kawiarni i restauracji.

W 2016 roku na dodatkowej powierzchni 5100 m² powstały zbudowane z 1,5 tony klocków nowe atrakcje, takie jak LEGO® NINJAGO® World (m.in. Lloyd’s Laser Maze, czyli labirynt, w którym trzeba pokonać 30 laserów w jak najkrótszym czasie).

LEGOLAND®

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.