Storytel

Karta podarunkowa z dostępem na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy do Storytel (do -19%)

Wybierz opcję
Ta oferta szybko się sprzedaje, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Możliwość słuchania tysięcy audiobooków na własnym telefonie, tablecie lub komputerze bez żadnych ograniczeń

O tej ofercie

Storytel to aplikacja oferująca dostęp do 300 tysięcy audiobooków i e-booków - od mrocznych kryminałów, przez wzruszające romanse i zapierające dech w piersiach thrillery, po ważne i poruszające biografie.

  • W aplikacji znajdziesz 20 różnych kategorii, a także jedyne w swoim rodzaju produkcje Storytel Original - w tym słuchowiska z udziałem kilkudziesięciu aktorów i z pełnym udźwiękowieniem.
  • Storytel to rozrywka na każdą chwilę - audiobooków można słuchać w podróży, podczas uprawiania sportu czy wykonując różne czynności domowe - gdzie chcesz i kiedy chcesz.
  • W ramach jednego konta Storytel Unlimited, jednocześnie może słuchać jedna osoba dorosła i jedno dziecko (w dziecięcym trybie Kids Mode).
  • Audiobooków można słuchać również w trybie offline, bez dostępu do internetu - wystarczy pobrać tytuł i zapisać go na półkę. Pełny katalog dostępny na stronie.

Warunki

Groupon ważny do 31.10.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. Oferta dotyczy tylko opcji Storytel Unlimited.
Realizacja: zarejestruj się lub zaloguj na stronie https://www.storytel.com/pl/pl/gift i wpisz kod groupon, który jest jednocześnie kodem aktywującym kartę podarunkową:
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Storytel

Firma powstała w 2005 roku i od tamtego czasu nieustannie się rozwija. Aktualnie obsługuje ponad kilkaset tysięcy użytkowników w 25 krajach.

Storytel to cyfrowa usługa abonamentowa, która umożliwia streaming audiobooków na telefonach, tabletach i komputerach. Mechanizm działania serwisu zbliżony jest do Spotify – użytkownik, który wykupi usługę, może słuchać audiobooków bez żadnych ograniczeń. Książki przesyłane są na jego urządzenia strumieniem w formacie mp3. Aby móc słuchać audiobooków, będąc poza zasięgiem sieci, można je przechowywać w trybie offline.

Storytel dystrybuuje audiobooki wielu polskich i zagranicznych wydawców. Nowości rynkowe umieszczane są w serwisie tak szybko, jak to tylko możliwe. Dodatkowo Storytel sam jest producentem i wydawcą audiobooków. Wybiera ciekawe i najbardziej wartościowe pozycje wydawnicze, nagrywa je i wydaje we własnym serwisie. Aktualna oferta obejmuje ponad 300 tyś. audiobooków i e-booków po polsku oraz po angielsku z każdym dniem jest coraz większa.