Zonda Aero

ul. Paderewskiego 1, Białe Błota

Do 0% zniżki na Wycieczka - latanie w ZONDA.AERO Sp. z o. o.

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do przeżycia podniebnej przygody i podziwiania świata z zupełnie innej perspektywy przez nawet godzinę

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Jakub
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 9, 2022
Pilot świetny człowiek, miła obsługa. Jedyny minus to brak możliwości komunikacji z partnerką podczas lotu (problemy techniczne z słuchawkami)
R
Radosław
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 21, 2022
Kupiłam groupon na lot Mężowi - on był zachwycony lotem, baaaardzo luksusowym śmigłowcem, profesjonalnym pilotem, a ja wspaniałą i pomocną obsługą :) Serdecznie polecam!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: lot widokowy samolotem 1-osobowym Cessna 150 lub 172
  • czas lotu: 30 lub 60 min

Warunki

Maks. waga uczestnika: 100 kg. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 457 572. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 10. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Zonda Aero

Firma cechuje się innowacyjnym podejściem i pasją do latania. W szerokim wachlarzu usług Zonda Aero znajdują się m.in. szkolenia lotnicze na samolotach i śmigłowcach w ATO, utrzymanie statków powietrznych w ciągłej gotowości do lotów CAMO. Zaletą tej szkoły jest położenie na terenie portu lotniczego EPBY, co daje możliwość trenowania lotów w przestrzeni kontrolowanej. Warto wspomnieć, że firma posiada innowacyjny program szkolenia PPL(A)/LAPL(A) oparty na e-learningu mówionym, działającym na urządzeniach mobilnych.

Doświadczona kadra pilotów Zonda Aero od 2012 roku szkoli nowych adeptów sztuki lotniczej, kształtując w nich przede wszystkim solidne nawyki i dając im niezbędne umiejętności do wyjścia z najtrudniejszych losowych sytuacji w przestrzeni powietrznej.