Brak nowych powiadomień

Lotnisko Borsk, Borsk

Lot widokowy paralotnią z instruktażem (od 194,99 zł) i elementami akrobatyki (od 244,99 zł) z Zalatani.com.pl (do -55%)

Do -54%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Paralotnia: podniebna przygoda dla wszystkich tych, którzy chcą poznać sztukę paralotniarstwa

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 5 opcji

Lot widokowy paralotnią z kursem instruktażowym (5 min):

 • 194,99 zł zamiast 389 zł za lot dla 1 osoby
 • 354,99 zł zamiast 739 zł za lot dla 2 osób

Lot paralotnią z kursem instruktażowym i elementami akrobatyki powietrznej:

 • 244,99 zł zamiast 520 zł za lot dla 1 osoby
 • 444,99 zł zamiast 979 zł za lot dla 2 osób
 • 629,99 zł zamiast 1399 zł za lot dla 3 osób

Lot odbywa się na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej, którą steruje instruktor. Lot poprzedzony jest kursem instruktażowym, trwającym ok. 5 minut.

Plan lotu w opcjach z elementami akrobatyki powietrznej:

 • start za holem,
 • wejście w figurę wingover,
 • płynne przejście do figury spirala zakończone fullstallem,
 • lot do lądowania,
 • delikatne lądowanie.

Lokalizacje:

Loty odbywają się na lotnisku w Borsku k. Jeziora Wdzydzkiego, ok. 70 km od Trójmiasta (start za wyciągarką na wysokość ok. 500-700 m).

Pozostałe lokalizacje (działają spontanicznie w zależności od siły i kierunku wiatru, i nie ma możliwości umówienia się tam na konkretny termin):

 • Orłowo,
 • Chłapowo,
 • Mechelinki,
 • Jastrzębia Góra,
 • Dębina k. Ustki.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. Waga uczestnika w przedziale 30-120 kg. Groupon można zrealizować zależnie od warunków pogodowych w czasie trwania
sezonu, w miesiącach od kwietnia do listopada.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Lot można nagrać: nagrywanie dokonywane jest kamerą SONY X3000R ze stabilizacją optyczną obrazu oraz GoPro Hero 4 Black z Gimbalem Feiyu Tech G5 z trzyosiową stabilizacją obrazu, co daje doskonałą jakość filmów. (cena 80 zł). Jednym sprzętem do nagrywania lotu, jest sprzęt organizatora. Groupon można realizować zależnie od warunków pogodowych. Termin lotu może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora, m.in. ze względu na warunki atmosferyczne (siła i kierunek wiatru). W przypadku odwołania lotu umawiany jest kolejny termin. Należy pamiętać, że realizacja grouponu powinna nastąpić w ramach jego terminu ważności, a nie umówienie się na lot. Pełny regulamin jest dostępny na stronie organizatora. Regularne loty odbywają się w Borsku i tylko na tę lokalizację można dokonać rezerwacji lotu. Wszystkie pozostałe lokalizacje (Orłowo, Chłapowo, Mechelinki, Jastrzębia Góra oraz Dębina k. Ustki) działają spontanicznie w zależności od siły i kierunku wiatru, i nie ma możliwości umówienia się tam na konkretny termin. W przypadku umówienia się na lot w Borsku konieczny jest kontakt z pilotem dzień przed zaplanowanym lotem w celu potwierdzenia pogody. Godziny ustala się z pilotem podczas dokonywania rezerwacji. Dodatkowych informacji udziela pilot
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj paralotnie@zalatani.com.pl w ciągu 14 dni z podaniem kodu zabezpieczającego, kodu grouponu oraz numeru oferty. W przypadku braku rejestracji w przeciągu 14 dni reklamacje nie będą uwzględniane. Kontakt z pilotem pod numerem tel. 731 25 26 25. Odwołanie rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zalatani.com.pl

Firma zajmuje się organizowaniem lotów widokowych paralotnią z pasażerem, co umożliwia wzbicie się w przestworza nawet tym, którzy na co dzień twardo stąpają po ziemi. Miejscem, które umożliwia wzniesienie się w powietrze, jest lotnisko w Borsku, w samym sercu Borów Tucholskich. Loty dają dużo adrenaliny i niezapomnianych wrażeń, które dodatkowo można zarejestrować na filmie za pomocą profesjonalnej kamery SONY FDR-X3000 ze stabilizacją optyczną obrazu lub GoPro Hero 4 black na trzyosiowym gimbalu stabilizującym obraz.

Zalatani.com.pl

Sport i rekreacja, Paralotniarstwo