Wulkan 24h – mobilna wulkanizacja

Wymiana kół z wyważeniem lub opon do 17' w Wulkan 24h – mobilna wulkanizacja

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny EXTRA25. Termin: 22.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Usługi pozwolą lepiej dostosować jazdę do warunków atmosferycznych, co wpłynie na bezpieczniejsze i bardziej komfortowe prowadzenie auta

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: wymiana kół z wyważeniem lub wymiana opon do 17’

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 571 934 112. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dopłaty: - auta typu SUV/bus: 20 zł - czujniki: 5 zł/ koło - wymiana opon powyżej 17': 10 zł/ koło - opony typu run-flat: 20 zł/ koło - utylizacja starych opon: 10 zł/ szt. - wymiana wentyla: 5 zł/ szt. - dojazd poza Warszawę: cena ustala indywidualnie. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Wulkan 24h – mobilna wulkanizacja

Zlokalizowana w Warszawie firma powstała z myślą o komforcie realizowania usług przez klientów. Wulkan 24h specjalizuje się w usługach wulkanizacyjnych realizowanych z dojazdem na terenie stolicy i okolicznych miejscowości. W ofercie dostępna jest wymiana i naprawa opon, prostowanie felg, sprzedaż opon nowych i używanych, a także diagnoza uszkodzeń.