2 lokalizacji

Lot zapoznawczy wiatrakowcem za 450 zł z firmą wiatrakowiec.eu (zamiast 560 zł)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Lot wiatrakowcem to okazja by pod opieką doświadczonego pilota zasmakować podniebnych wrażeń

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

Wiatrakowiec to statek powietrzny, który wyglądem przypomina śmigłowiec z tą różnicą, że do startu potrzebuje krótkiego rozbiegu. Jest to maszyna odporna na turbulencje dzięki czemu loty widokowe są bardziej komfortowe. Za sterami wiatrakowca usiądzie licencjonowany pilot, który przed lotem przeprowadzi przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz komunikacji z pilotem. Wiatrakowiec ‘‘Ela Cougar 07’’, dzięki swojej unikatowej konstrukcji umożliwia w trakcie lotu nieskrepowane podziwianie widoków, a obraz ziemi widziany z lotu ptaka to rzecz warta zapamiętania i utrwalenia.

Lot widokowy - trasa przelotu:

Małe Trójmiasto:


Dane techniczne:

  • prędkość maks: 170 km/h,
  • pułap: 4000 m,
  • wznoszenie: 5 m/s,
  • silnik: Rotax 100 KM

Warunki

Maks. waga uczestnika: 110 kg. Przeciwwskazania: minimalny wiek uczestnika:12 lat, zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.azania. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 475 913 lub 694 022 661 w ciągu 14 dni od daty zakupu. . Osoby poniżej 18 lat, muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub rodzica. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Loty odbywają się od 15 marca do końca listopada. Później następuje przerwa zimowa. Należy odpowiednio wcześniej dokonać rezerwacji. Lot ma charakter zapoznawczy i poprzedzony jest przygotowaniem do lotu i przeszkoleniem z zasad bezpieczeństwa oraz komunikacji z pilotem. Pasażer otrzymuje słuchawki lotnicze, które umożliwiają komunikację z pilotem. Podczas lotu prowadzona jest dokumentacja lotu w formacie Full HD, który jest dodatkowo płatny 60 zł. Sugeruje się zabranie ciepłego stroju (typu: ciepła bluza, długie spodnie, pełne buty).Osoby towarzyszące mogą obserwować lot z bezpiecznej odległości przed płytą lądowiska. W razie trudności z dotarciem na miejsce wylotu zaleca się kontakt z organizatorem, który może zabrać uczestnika z Gdyni. Przed skorzystaniem z atrakcji należy zapoznać się z regulaminem dostępnym u organizatora oraz na stronie wiatrakowiec.eu. Wizyta na terenie lotniska w Kielnie tylko po wcześniejszym uzgodnieniu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

wiatrakowiec.eu

Lot wiatrakowcem – oryginalna przygoda w powietrzu, z której warto skorzystać. Jeśli nie ma się pomysłu na nietuzinkowy prezent dla bliskiej osoby, oferta firmy wiatrakowiec.eu może być dobrym rozwiązaniem. Wiatrakowiec to statek powietrzny, który wyglądem przypomina śmigłowiec z tą różnicą, że do startu potrzebuje krótkiego rozbiegu. Jest to maszyna odporna na turbulencje. Za sterami wiatrakowca siada licencjonowany pilot, który przed lotem przeprowadza szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz komunikacji z pilotem (ok. 20 min). Wiatrakowiec „Ela Cougar 07”, dzięki swojej unikatowej konstrukcji umożliwia w trakcie lotu nieskrępowane podziwianie widoków, a obraz ziemi widziany z lotu ptaka to rzecz warta zapamiętania i utrwalenia.

Więcej informacji na Facebooku.