Brak nowych powiadomień
Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Bezpieczny i skuteczny zabieg pozwala rozjaśnić zęby nawet o 13 tonów w ciągu jednej wizyty

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Karolina
2 Oceny2 reviews
4 dni temu
Szybko i sprawnie
K
Klaudia
1 Oceny1 reviews
sierpień 21, 2020
Miałam róznego rodzaju przebarwienia po kawie, w poniedziałek miałam wybielone zęby, przez 3 dni bią]ała dieta i efekt jest genialny! Serdecznie polecam i napewno jeszcze wróce :)
S
Sylwia
1 Oceny1 reviews
lipiec 22, 2020
Super. Polecam
K
KATARZYNA
1 Oceny1 reviews
lipiec 5, 2020
Sympatyczna Pani 😊 wszystko wyjaśni jak potrzeba .
B
Boskawiedzmaiszta
2 Oceny2 reviews
czerwiec 29, 2020
Polecam
M
Malwina
czerwiec 8, 2020
WSZYSTKO SUPER!
A
ANITA
3 Oceny1 reviews
lipiec 16, 2020
Kompetencje super chociaż jak się nie ma mocno zmienionej barwy to brak efektu WOW
K
KlaudiaTOP REVIEWER
13 Oceny11 reviews
marzec 20, 2020
Super , miła Pani ;)
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Laserowe wybielanie zębów:

  • 99 zł za zabieg dla 1 osoby,
  • 189 zł za zabieg dla 2 osób,
  • 289 zł za zabieg dla 3 osób.

Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz najnowocześniejszym urządzeniom, jakie są dostępne na rynku, wybielanie zębów w White & Beauty daje natychmiastowe efekty. Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu niebieskich promieni o długości fal 450-480 nm przez 15 minut – proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.

Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W niektórych przypadkach zęby wybielą się nawet o 14 odcieni. Jeszcze lepsze efekty można uzyskać korzystając z dodatkowych zabiegów inną lampą (dodatkowe informacje dostępne w salonie). W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów w granicach od 6-10 tonów w ciągu jednej wizyty. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Dzięki innowacyjnej formule żelu (niezawierającego nadtlenku wodoru) zabieg jest w pełni bezpieczny dla szkliwa. Efekt wybielania utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy.

Szczególnie polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. Podczas zabiegu personel dokładnie tłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub zły stan dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.

Po zabiegu zalecany jest zabieg remineralizacji, aby zabezpieczyć zęby dodatkową warstwą szkliwa. O szczegóły należy zapytać w salonie.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: do 45 min
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1 (zabieg należy powtarzać co 3-4 miesiące)
  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka
  • konsultacja w cenie: tak

Dodatkowe informacje dostępne tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. 20% rabatu na preparaty podtrzymujące efekt zabiegu. Możliwość wybielania akceleratorem halogenowym za dopłatą. Po zabiegu zalecany jest zabieg remineralizacji, aby zabezpieczyć zęby dodatkową warstwą szkliwa. Zabieg dostępny jest w salonie, o szczegóły należy zapytać pracownika. W salonie istnieje możliwość skorzystania z LAMPY PREMIUM za stosunkowo nie dużą opłatą - promocja tylko po zakupie groupona na lampę LED. O szczegóły zapytaj naszego konsultanta. Możliwa płatność kartą w salonie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 887 167 548. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – inaczej groupon przepada. Jeśli zakupiłeś groupon, niezwłocznie zadzwoń i zarezerwuj termin, by nie zapomnieć o promocji.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

White & Beauty

White & Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz 100 000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty od początku działaności firmy.