The option you have chosen was not found

ul. Mogilska 69a, Kraków

Laserowe wybielanie zębów od 99 zł w White & Beauty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki profesjonalnemu zabiegowi wybielania uzyskać można zęby jaśniejsze o nawet kilkanaście tonów w trakcie jednej wizyty

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Agnieszka
2 Oceny2 reviews
listopad 3, 2021
Wszystko super, dziekuje bardzo
B
Beatatop reviewer
7 Oceny5 reviews
październik 7, 2021
Profesjonalna i bardzo miła opieka przy zabiegu, efekt rozjaśnienia o kilka tonów widoczny od razu. Zabieg nie boli mini że mam duża wrażliwość, polecam!
P
Patrycja
5 Oceny3 reviews
sierpień 13, 2021
Różnica zaraz po wybieleniu jedynie o dwa tony. Poniżej oczekiwań.
A
Anna
5 Oceny1 reviews
lipiec 25, 2021
Jestem zachwycona efektem zabiegu! Polecam - profesjonalizm, wysoka jakość usługi i przemiła atmosfera. Tutaj jakość idzie w parze z bardzo przystępną ceną :) Polecam każdemu!!!
I
Izabellatop reviewer
6 Oceny5 reviews
styczeń 26, 2021
Jestem bardzo zadowolona z efektu. Pani, wykonująca zabieg, była bardzo kompetentna i miła :) Polecam!
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 14, 2020
Miła atmosfera. Efekt zadowalający, aczkolwiek spodziewałam się lepszych rezultatów. Trzeba zaznaczyć, że nie jest to gabinet stomatologiczny tylko kosmetyczny i zabieg wykonuje kosmetyczka.
A
Anka
1 Oceny1 reviews
listopad 28, 2020
Polecam:)
A
Anita
5 Oceny2 reviews
wrzesień 8, 2020
Super efekt, polecam!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog lub higienistka
  • czas trwania zabiegu: do 45 min
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1 (zabieg należy powtarzać co 3-4 miesiące)
  • konsultacja w cenie: tak

Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz nowoczesnym urządzeniom wybielanie zębów w White & Beauty daje natychmiastowe efekty. Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu niebieskich promieni o długości fal 450-480 nm przez 15 minut – proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.

Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W niektórych przypadkach zęby wybielą się nawet o 14 odcieni. Jeszcze lepsze efekty można uzyskać, korzystając z dodatkowych zabiegów inną lampą (informacje dostępne w salonie). Dzięki innowacyjnej formule żelu (niezawierającego nadtlenku wodoru) zabieg jest w pełni bezpieczny dla szkliwa. Efekt wybielania utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy.

Szczególnie polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. Podczas zabiegu personel dokładnie tłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub zły stan dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 539 829 760. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Po zabiegu zalecany jest zabieg remineralizacji, aby zabezpieczyć zęby dodatkową warstwą szkliwa. O szczegóły należy zapytać w salonie. Na zabieg wybielania zębów należy się umówić po 14 dniach od daty wykonania oczyszczania (skalingu i piaskowania). 20% rabatu na preparaty podtrzymujące efekt zabiegu. Możliwość wybielania akceleratorem halogenowym za dopłatą. Zabieg dostępny jest w salonie, o szczegóły należy zapytać pracownika. W salonie istnieje możliwość skorzystania z lampy premium za opłatą. Szczegóły u konsultanta. Możliwa płatność kartą w salonie. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

White & Beauty

Salon należy do jednej z największych sieci gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Salony dostępne są w takich miastach jak: Poznań, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Jarosław, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn oraz Warszawa. Do wykonywania zabiegów wykorzystywane są poparte certyfikatami, zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami oraz dyrektywą UE, środki i preparaty. Odwiedzający mogą skorzystać z wybielania akceleratorem halogenowym lub elektroluminescencyjnym. Dostępna jest także innowacyjna usługa remineralizacji, która wzmacnia szkliwo, odbudowując je na poziomie strukturalnym.