UA Skin

Paryska 19/21, Warszawa

Do 50% zniżki na: Salon - pakiet kosmetyczny z wyborem usług w firmie UA Skin

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PIEKNIE25. Termin: 1.4.
Użyj kodu

Wyróżniki

W cenę zabiegu wchodzi konsultacja kosmetologa. W czasie konsultacji kosmetolog pomaga dobrać kosmetyki do codziennej pielęgnacji twarzy.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

1 x wieloetapowy zabieg na twarz dobrany do potrzeb skóry

Wieloetapowy zabieg na twarz zaczynamy od demakijażu. Kolejnym etapem jest ocena stanu cery oraz dobranie odpowiednich kosmetyków. Dalej przeprowadzany jest peeling kawitacyjny. Następnie wykonywana jest mikrodermabrazja diamentowa. Po dogłębnym oczyszczaniu zostaje zaaplikowana ampułka odżywcza, która wtłaczana jest przy pomocy infuzji tlenowej. Następnym etapem zabiegu jest sonoforeza (masaż ultradźwiękowy).

Na zakończenie zabiegu zostaje zaaplikowana maseczka i krem.

Czas zabiegu: ok. 60 min.

Oczyszczanie wodorowe twarzy, szyi i dekoltu

Zabieg zaczynamy od demakijażu. Następnie wykonany jest peeling kawitacyjny. Kolejnym etapem zabiegu jest oczyszczanie wodorowe. Wodorowe oczyszczanie cery polega na wtłaczaniu w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru pod dużym ciśnieniem. Następnie na oczyszczoną skórę, przy pomocy infuzji tlenowej, aplikowana jest ampułka odżywcza. By ukoić skórę po oczyszczaniu, stosowana jest końcówka „zimny młotek”.

Na zakończenie zabiegu aplikowana jest maseczka odżywcza i krem.

Czas trwania: ok. 60 min.

Zabiegi dostosowane są indywidualnie do potrzeb skóry. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych preparatach wysokiej jakości. Zabiegi wykonywane są przez kosmetologa z wieloletnim doświadczeniem.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 917 372. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

UA Skin

Nowoczesny przytulny salon na warszawskim Powiślu to wyjątkowe miejsce, gdzie mogą Państwo całkowicie zrelaksować się przy pysznej kawie oraz słodkim poczęstunku. Wygodne fotele kuszą, by na nich usiąść i oddać się w ręce naszych zdolnych manikiurzystek. Równie przytulnie jest w gabinecie kosmetologa, który zapewnia całkowitą prywatność, gdyż nikt nie wchodzi do niego w trakcie zabiegu.