Wall Street Underground

Pulawska 107D, Warszawa

Groupony wartościowe na całe menu restauracji Wall Street Underground (do -26%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Menu wzorowane na amerykańskiej kuchni obejmuje m.in. burgery, przekąski, sałatki i dania główne, w tym steki, żeberka BBQ, a także pizze

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: amerykańska i meksykańska
  • skład oferty: groupony wartościowe na całe menu (wszystkie dania i napoje)
  • link do menu dostępny na Facebooku
  • wyłączenia: brak
  • oferta ważna: na miejscu

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 572 672 338 lub w wiadomości na Facebooku. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Oferta obejmuje groupony wartościowe na całe menu. Z grouponów nie jest wydawana reszta. W przypadku przekroczenia wartości grouponu – konieczna dopłata na miejscu z dodatkowym rabatem 10% od standardowych cen w menu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Wall Street Underground

Szukając smaków amerykańskiej kuchni nie trzeba odbywać dalekich podróży, wystarczy udać się do zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie lokalu. Wall Street Underground specjalizuje się nie tylko w takich przysmakach jak soczyste burgery i steki, ale również daniach kuchni meksykańskiej takich jak quesadilla, buritto, czy też słodkie churrosy. W menu znaleźć można także różnego rodzaju pizze, przystawki, sałatki, dania dla dzieci i napoje.